Автобус в Оломоуц

Автобус до Оломоуца — найкраще транспортне рішення для відвідування цього невеликого, але дуже симпатичного міста в Чехії, оскільки власного аеропорту місто не має, а до столиці їхати 2 години поїздом. Тож, якщо відправлятися зі Львова чи Ужгорода, то дістатися на місце можна навіть швидше, ніж на маршруті з перельотом до Праги, а потім з трансфером до Оломоуца. Також приємно, що можна зробити пересадку в Катовіце або Кракові (в Польщі) і іноді на цьому істотно заощадити.

Купити і забронювати квитки до Оломоуца можна на сайті без обмежень, цілодобово. Оберіть рейс автобуса до Чехії та зробіть замовлення онлайн. Бронь квитків зазвичай тримається 24 години. Враховуйте, що за 48 годин до відправлення автобуса бронювати квитки вже не можна — потрібно відразу викуповувати. Для оплати вам знадобиться банківська карта Visa або MasterСard.

Місто Оломоуц невелике — всього 100 тисяч жителів + студенти Університету Палацького (другий за віком після Празького Карлового Університету). Був заснований у 13 столітті. Місто дуже багате на пам'ятки, і його за красою часто порівнюють з чеської столицею. Символ міста —Колона Святої Трійці. Також на площі Оломоуца можна знайти його об'ємну бронзову карту. Сувеніри можна купити навіть на пошті. Звичайно, маленьке містечко набагато спокійніше, ніж столиця, але любителям середньовічної архітектури воно обов'язково сподобається.

Автобуси з України до Оломоуца

Автобуси з України до Оломоуца в основному представлені рейсами з великих міст на зразок Києва та Львова. Проте квиток можна купити з Ужгорода, Мукачевого та інших, менших населених пунктів.

 • Автобус Київ - Оломоуц перебуває в дорозі близько 20 годин, хоча все залежить від конкретного рейсу. Ціна квитка на автобус Київ - Оломоуц — від 1155 грн. Це частина маршруту Київ - Прага. Цей рейс є по четвергах, а решта автобусів до Оломоуца коштує дорожче. Слід зазначити, що рейс проїжджає деякі польські міста, що дозволяє зробити зручну пересадку в разі потреби.
 • Найдешевший квиток Львів - Оломоуц коштує 650 грн. Також є ціни 735 грн., 800 грн., 840 грн. і вище. Пасажир може вибрати найзручніший особисто для нього варіант. В дорозі пасажири перебуватимуть близько 12 годин, в залежності від рейсу. Рейс Львів – Оломоуц, у якого найнижча ціна за квиток, є по понеділках. Маршрут: Львів (16:30, з/д вокзал) - Пшемисль - Жешув - Краків - Катовіце - Бельсько-Бяла - Оломоуц (4:30, автовокзал, Sladkovského, 142/37) - Пардубіце – Градець-Кралове - Прага (Метро Roztyły, ul. Tomiczkova, 2234) - Прага, офіс ІНФОБУС.
 • Прямий автобус Ужгород - Оломоуц обійдеться в 711 грн. і майже 11 годин у дорозі. Але якщо зробити пересадку в Кошице (Словаччина), то можна доїхати і за 372 грн.! Квиток в системі можна підібрати автоматично.
 • З Мукачевого до Оломоуца є прямий рейс за 950 грн. Шукайте квитки на сайті. З пересадкою можна підібрати рейс і дешевше!

Замовляйте автобусні квитки Ужгород - Оломоуц і Мукачево - Оломоуц, Стрий - Оломоуц онлайн як через Кошице, так і прямі рейси.

 • Майже 14 годин їхати до Оломоуца з Івано-Франківська. Квиток Івано-Франківськ - Оломоуц коштує 840 грн. на рейс Чернівці - Прага. Перевірте вартість квитка на сайті, можливо, ви знайдете ще дешевше.
 • З Чернівців до Оломоуца можна доїхати за 800 грн. — це найдешевший прямий варіант, але в основному квитки коштують 1050 грн.
 • До Оломоуца можна доїхати навіть з Кривого Рогу, але квиток коштує 2299,50 грн., що досить дорого. Краще спланувати поїздку з пересадками.

На сайті можна купити квитки на автобус Київ - Прага — перевірте вартість онлайн. Одразу ж подивіться ціну проїзду автобусом Львів - Прага. Купуйте квитки на автобуси Львів-Прага, Ужгород - Прага та на інші рейсидо Чехії.

Міжнародні автобуси до Оломоуца

Міжнародні автобуси до Оломоуца є і з інших країн, причому найбільше в цьому плані представлена Польща. З Кракова до Оломоуца на прямому автобусі можна доїхати за 18 євро, а з пересадкою поїздка Краків - Оломоуц обійдеться у 13, що недорого для 4-годинної подорожі. Прямий автобус з Варшави до Оломоуца не дешевий — 46 євро, але з пересадкою можна доїхати і за 14 EUR!

 • З Катовіце їхати ще ближче, і квиток на прямий рейс коштує від 15 євро. З пересадкою подорож Катовіце - Оломоуц обійдеться в 11 євро.
 • З Братислави з пересадкою в Брно поїздка вийде 12-13 євро. З Кошице до Оломоуца є потяг від 9 євро, що дозволить дуже дешево доїхати з Ужгорода до Оломоуца.
 • З Берліна до Оломоуца можна доїхати за 26 євро з пересадкою в Празі.

Дістатися до Оломоуца з Москви, Мінська та інших, більш віддалених, міст також доведеться з пересадкою, наприклад, у Кракові.

Автобус і потяг по Чехії до Оломоуца

А що стосується автобусів та інших видів пасажирського транспорту по Чехії, які заїжджають в Оломоуц, то тут все просто:

 • поїзд Прага - Оломоуц — від 172 CZK, в дорозі 2 години;
 • поїзд Острава - Оломоуц — від 51 CZK і годину в дорозі;
 • автобус Брно - Оломоуц — від 115 CZK і 1:05 в дорозі;
 • проїзд Плзень - Оломоуц — від 280 CZK з пересадкою в Празі.

Усередині Чехії набагато більш популярні потяги, ніж автобуси, як пасажирський транспорт. Є спеціальні дисконтні програми для часто подорожуючих.

Купуйте квитки на: автобус Київ - Оломоуц, автобус Львів - Оломоуц, Ужгород - Оломоуц і Мукачево - Оломоуц, Стрий-Оломоуц.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!