Автобус Ужгород - Прага

Автобус Ужгород - Прага досить затребуваний рейс до Чехії, особливо з огляду на невисоку вартість квитків і невелику відстань між містами. Скільки ви витратите на поїздку залежить від рейсів.

Ціна квитка на автобус Ужгород - Прага

Ціна квитка на автобус з Ужгорода до Праги залежить від рейсу.

  • Ціна квитка на прямий автобус Ужгород - Прага - від 780 грн.
  • Вартість поїздки з пересадкою в Кошице - від 618 грн. Але тут як рейс вдасться підібрати. Буває навіть дешевше - і по 469 грн.

Перевіряйте актуальність тарифів на автобусні квитки онлайн. Тарифи часто змінюють самі перевізники, але в системі завжди актуальна вартість проїзду. На момент перевірки найнижча ціна квитків на автобуси Ужгород - Прага становила 469 грн, але це не прямий рейс, а з пересадкою в Кошице. А ви можете відшукати рейс ще дешевше.

Ще одна можливість коригувати вартість - планувати пересадки самостійно - і можливо ви знайдете більш вигідну вартість комбінації квитків, в тому числі з пересадкою в Кошице або інших містах по шляху!

Маршрути автобусів з Ужгорода до Праги

Повний маршрут - Рахів-Прага. Рейс пролягає по Словаччині і що істотно - є зупинки в містах Попрад і Жиліна - що буде дуже цікаво знати лижникам і сноубордистам. Вся подорож займе близько 12 годин.

Трохи дешевше, але довше маршрут з Ужгорода до Праги через Свидник. Вартість проїзду - 833 грн. У Словаччині трохи інші зупинки: Гуменне, Стропков, Ґіралтовце, Прешов, Левоча, Попрад. В дорозі близько 14 годин. У Чехії є зупинки в Оломоуці, Брно та містечку Гумполец.

Є квитки і не такі дешеві. Наприклад, перевізник рейсу Тячів - Прага з виїздом тричі на тиждень з зупинками в Україні в містах Хуст, Виноградів, Іршава, Мукачево пропонує свої послуги за 1100 грн. Зате у нього є знижки для студентів, пенсіонерів і дітей.

Автобус Ужгород - Прага з пересадкою в Кошице

Також в Прагу можна доїхати з пересадкою в Кошице. Вартість квитка на автобус Ужгород - Прага з пересадкою в словацькому місті Кошице (другий за величиною місто після Братислави) - від 618 грн. Рейс здійснюється перевізником Лео Експрес, представленим також в пошуковій системі flixbus. Втім, всі рейси доступні і на нашому сайті. До речі, квитки Ужгород - Кошице також можна замовити на сайті. Дівчина водій автобуса з пересадкою не така комфортна, як прямий рейс з Ужгорода, але заощадити близько 40% теж цінно. Тому вибір за пасажирами.

Автобуси в Чехію

У пошуковій системі також можна знайти квитки на автобуси до Праги і різні чеські міста, в тому числі в Оломоц, Острава, Брно та навіть Карлові Вари, хоча пасажири найчастіше шукають все таки рейси Київ - Прага, Львів-Прага і Одеса - Прага. Онлайн можна не тільки купити, але короткочасно забронювати автобусні квитки. Замовляйте білети Львів-Прага, Ужгород - Прага та на інші рейси.

Якщо ви хочете зробити пересадку в Ужгороді, щоб здійснити подорож до Чехії, то варто поцікавитися вартістю проїзду на автобусі Київ - Ужгород і Львів - Ужгород, а також ж / д квитками за цими ж напрямками.

Слід зауважити, що зазначені маршрути дозволяють замовити та забронювати квиток на автобус Мукачеве - Паргу, як безпосередньо, так і з пересадкою в Кошице, що може бути навіть дешевше, якщо купувати квитки окремо.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!