Автобус Київ - Прага

Автобус Київ - Прага - один з найпопулярніших напрямків у Чехію, що не дивно, враховуючи пряме і недороге транспортне сполучення між двома столицями. Ціна квитка на автобус Київ - Прага стартує від 1100 грн. Але вартість залежить від конкретного рейсу, тому слід ретельно вибирати автобус, на якому поїдете до Праги з Києва.

Замовте автобус до Праги онлайн. Все досить просто, якщо у вас є банківська карта і пару хвилин часу. Також ви можете забронювати квиток, якщо є така необхідність. Також варто дізнатися, що є й інші популярні автобуси до Чехії, серед них: Брно, Острава, Оломоуц, Пльзень.

Вартість квитка на автобус Київ - Прага

Ціна квитка не статична і безпосередньо залежить від рейсу.

Прямі автобуси Київ - Прага:

 • Найдешевший квиток Київ - Прага - 997 грн. пропонує рейс Херсон - Прага. Відправлення - зі станції Дачна о 7:15 і прибуття в Прагу рівно через добу.
 • Наступний за низькою вартістю квиток до Праги можна купити за 1150 грн. Цього рас місце відправлення з Києва - автостанція у ж / д вокзалу, що носить назву "Київ". В дорозі - двадцять п'ять годин. Автобус відправляється о 8:30.
 • З Центрального автовокзалу Києва вирушає автобус, квиток на який можна купити онлайн за 1200 грн. Цього разу відправлення відбувається в середині дня.
 • Також у продажу є автобусні квитки Київ - Прага за 1500 грн і вище.

Перевірте актуальність цін на сайті.

Маршрут автобуса Київ - Прага

Маршрут автобуса також має значення як для тривалості подорожі, зручності пасажирів, так і для ціни!

Територією України з Києва в Прагу маршрут стандартний: Київ - Житомир - Рівне - Львів.

Далі пасажири транзитом потрапляють до Польщі. Є два типи автобусів:

 • роблять в Польщі тільки технічні зупинки, без посадки і висадки пасажирів;
 • продають квиток на тільки на автобуси до Чехії, але і в Польщі.

Варіанти маршрутів з Польщі до Чехії і до Праги наступні:

 1. Краків - Чеський Тешин - Фрідек-Містек - Брно - Прага;
 2. Краків - Острава - Оломоуц - Брно - Прага - Плзень;
 3. Львів - Брно - Градец Кралове - Прага - Плзень - Карлові Вари;
 4. Краків - Краків аеропорт - Катовіце - Вроцлав - Градец Кралове - Прага;
 5. Краків - Катовіце - Острава - Оломоуц - Брно - Прага.

Як бачите, в залежності від маршруту, автобус з Польщі може повернути в бік Праги як з Кракова, так і з Катовіце або Вроцлава - все залежить від перевізника і його рейсу. Третій приклад і восе показує, що зупинок в містах Польщі не буде зовсім.

Автобус Київ - Прага з пересадкою у Львові

Занадто тривалий подорож до Праги з Києва може втомити, тому частина пасажирів вибирає маршрут з пересадкою і для цієї мети краще міста, ніж Львів не придумаєш. По суті маршрут розбивається на дві частини:

 1. Проїзд Київ-Львів на автобусі, а краще навіть на поїзді. Дізнайтеся вартість квитка на автобус Львів-Прага в системі;
 2. Подорож Львів - Прага - найчастіше на автобусі.

Практично ідеальний варіант поїздки: подорож на поїзді до Львова, а звідти потрібно купити квиток на автобус Львів - Прага. Замовляйте білети Львів-Прага, Ужгород - Прага та на інші рейси.

Вартість такої подорожі:

 • ж/д квиток Київ - Львів - від 125 грн (припустимо, ви проведете ніч в поїзді)
 • квиток на автобус Львів - Прага - від 700 грн. і від 14 годин в автобусі.

Тобто, поїздка з пересадкою може вийти в сухому залишку навіть дешевше, ніж прямий рейс з Києва.

Подорож до Чехії і Прагу

Навіщо їхати в Прагу? Чому подорож до Чехії так важливо для багатьох. І причина далеко не в божественному пиві, Бехеровка або свиней стегні, хоча і вони змусять вас полюбити Чехію раз і назавжди. Чехія - одна з небагатьох країн, яка зберегла свою середньовічну архітектуру. Поїздка в Чехію, а особливо подорож до Праги дозволять побачити, який Європа була до війни, бомбардувань і руйнувань. Середньовічні вежі і мости роблять Прагу одним з найкрасивіших міст не просто Європи, а цілого Світу.

Авіаквитки в Прагу

Хороша заміна автобусів - авіаквитки в Прагу. Звичайно, подорож на літаку в Чехію буде в кілька разів дорожче, зате набагато швидше. Доба перетворяться в дві години непомітно, але враховуйте, що покупка авіаквитків передбачає трансфер в аеропорт відправлення, реєстрацію та проходження всіх процедур, а також трансфер з аеропорту прибуття в місто, так що все подорож виллється на шосту чистого часу. Ті не менше, незважаючи на незручності авіаквитки в Прагу хороший вибір, адже в цьому світі немає нічого ціннішого за часу.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!