Автобус Львів - Прага

Автобус Львів - Прага - один з найпопулярніших рейсів автобусів в Чехію. Ціна квитка на автобус Львів - Прага - від 880 грн. Про вартість проїзду зі Львова до Праги варто написати окремо, оскільки все залежить від перевізника, конкретного рейсу і інших чинників.

Автобуси в Прагу дуже популярні не тільки тому, що це одна з небагатьох європейських столиць, яка зберегла свою середньовічну красу, а й через роботи і навчання багатьох українців в Чехії. Звичайно, рейс зі Львова до Праги більш зручний - пасажири проведуть менше часу в салоні автобуса і тим не менш, першість за рейсом між столицями Чехії та України, а саме - автобусом Київ - Прага.

Слід зазначити, що якщо мета подорожі - туристична, то ви отримаєте незабутню насолоду від прогулянок по найкрасивіших містах Чехії та України! Поїздка в Чехію для багатьох - перша вилазка закордон, а сама подорож до Праги коштує в "виш аркуші" (списку бажань) мандрівників з усього Світу. Останнім часом в ньому все частіше з'являється і милий серцю українське містечко Львів.

Хоча багато хто воліє доїхати до Львова на поїзді (не тільки з Києва, а й інших куточків України та вже у Львові сісти на автобус до Праги. Також у продажу є автобуси до Львова.

Ціна квитка на автобус Львів - Прага

Найнижча ціна квитка на автобус Львів - Прага є на рейс Вінниця-Прага - всього 700 грн. Причому діти, пенсіонери і студенти можуть отримати додаткову знижку за умови надання документів, що підтверджують причетність пасажира до пільгових груп за віком і статусом. До речі, автобус їде через Хмельницький!

У інших перевізників - інша вартість. Маршрут може трохи або навіть суттєво відрізнятися, тому будьте уважні. Звертайте увагу на час відбуття і перебування, поцікавтеся часом в дорозі.

Маршрути автобусів зі Львова до Праги

Маршрути автобусів, які дозволяють доїхати зі Львова до Праги:

 • рейс Вінниця - Прага;
 • маршрут Золочів - Карлові Вари;
 • рейс Івано-Франківськ - Прага;
 • автобус Львів - Прага;
 • маршрут Львів - Краків - Прага (ціна проїзду - 756 грн);
 • рейс Рахів-Прага-Ліберец (вартість квитка - 790 грн);
 • маршрут Коломия - Прага - Плзень;
 • автобус Чернівці - Прага;
 • Херсон - Вроцлав - Прага;
 • автобус Київ - Прага;
 • Київ - Прага - Карлові Вари;
 • Кам'янець-Подольскій- Краків - Прага;
 • Хмільник - Краків - Прага;
 • Одеса - Прага;
 • Трускавець - Прага - Плзень;
 • Золочів - Карлові Вари;
 • Стебник - Прага - К.Вари;
 • РАХІВ - ЛІБЕРЕЦЬ;
 • Cherson-Nikolaev-Krakow-Praha;
 • Кривий Ріг - Київ - Краків - Прага.

Маршрути у всіх автобусів різні і залежать від:

 1. Як автобус їде по території України до того, як потрапити до Львова, адже є рейси через Київ, тобто через Вінницю, а також безліч напрямків по Західній Україні.
 2. Як автобус пересувається по транзитній Польщі - зовсім без зупинок або все ж висадка і посадка пасажирів відбувається і де він повертає до Чехії: у Кракові, Катовіце або Вроцлаві.
 3. Який маршрут автобуса по території Чехії. Чи робить він зупинки в Оломоце, Остраві, Брно та Градец Карлові чи ні.

Квитки на автобус Львів - Прага

Квитки на автобус у тому числі на рейс Львів-Прага можна купити і замовити на нашому сайті. Система давно випробувана на авіаквитках і пора купувати автобусні квитки по тій же схемі!

Вигоди покупки автобусних квитків онлайн наступні:

 1. Н потрібно витрачати гроші, час, а часто і нерви на замовлення квитка;
 2. Не потрібно нікуди їхати - головне, щоб був доступ в Інтернет і в подальшому можливість роздрукувати один аркуш А4;
 3. Не потрібно мати при собі паспорт - головне знати дані з нього.
 4. Можна купити квиток для третьої особи і розплатитися своєю карткою;
 5. На сайті покупку можна зробити цілодобово - не потрібно враховувати час роботи кас і графік руху транспорту, що прямує на автовокзал;
 6. Можна вибрати в спокійній обстановці квиток, який найкраще підходить. Вся інформація про всіх перевізників буде на екрані - не потрібно ні з ким розмовляти або кого-то про щось просити!

Замовити онлайн можна і зі знижкою, право на яку перевірять лише при посадці.

Квитки на сайті коштують стільки ж, скільки і у перевізника. Відмінності можуть бути тільки якщо умовами угоди перевізника і системи бронювання було заздалегідь обумовлено, що комісія за бронювання онлайн не компенсується автобусною компанією, але сума ця незначна - всього пару відсотків від вартості - поїздка на автовокзал на міському муніципальному транспорті обійдеться дорожче, не кажучи вже про бензин.

Квитки на літак в Прагу

Хороша заміна автобусів - літаки. Є тільки одна невелика деталь - ціна авіаквитка в Прагу, яка в кілька разів вище, ніж квиток на автобус. Так, літак швидше, але це тільки якщо є прямий рейс і не враховується вся підготовча процедура - трансферт в аеропорт, реєстрація на рейс, проходження служби безпеки, а також митниці. Звичайно, подорож на літаку в Чехію - відмінна ідея. Якщо все складається належним чином, звичайно і вам не доведеться їхати на автобусі до Києва або Краків, щоб долетіти до Праги на літаку.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!