Автобус Одеса - Прага

Автобус Одеса - Прага заслуговує на окрему увагу хоча б тому, що відкриває ще один маршрут не тільки в Чехію, але і в цілому в Європу без заїзду до Києва.

Два варіанти доїхати в Прагу из Одеси:

  1. Прямий автобус Одесса - Прага, ціна квитка - від 2090 грн;
  2. Маршрут з пересадкою у Львові: з/д квиток від 133 грн + білет на автобус Львов - Прага - від 900 грн.

Прага - відмінний місто не тільки для короткочасних подорожей, але і для постійної роботи або навчання. Інші регіони Чехії більш спокійні у всіх відносинах, тому більшість намагаються жити саме в Празі або недалеко від неї. Крім того, столиця Чехії - важливий транспортний вузол. Тут починається і закінчується більшість автобусних рейсів. Тут же головний міжнародний аеропорт країни і вся адміністрація.

Замовлення квитків здійснюється на сайті після того, як правильно вибрано рейс. Ви можете тимчасово забронювати місце в салоні автобуса, або відразу оплатити, щоб мати можливість точно оперувати датами при бронювання готелю або плануванні подальшої подорожі. Якщо потрібно оформити візу, то квитки також краще купити заздалегідь і роздруківки подавати разом з пакетом документів до візового центру. Особливо це стосується зворотного квитка.

Ціна квитка на автобус до Праги з Одеси і маршрут

Ціна квитка на автобус Одеса - Прага - від 1050 грн. Слід відразу сказати, що все залежить від перевізника і його умов, але все таки найдешевший квиток пропонується на сайті по даному напрямку на рейс Херсон - Прага. Відправлення з Одеси в цьому випадку відбувається вночі - о 0:45 і прибуття в Прагу о 7:15 ранку через 30 годин. Власне - це стандартний час подорожі і з огляду на відстань між містами - виправдане.

Ціна квитка в Прагу з Одеси - 1700 грн є на рейс автобуса по вівторках. Автобус відправляється з автостанції "Привокзальна" о 6:30 ранку, а також забирає пасажирів з Центрального автовокзалу міста Одеса. Маршрут автобуса пролягає через Умань, Вінницю, Хмельницький, Тернопіль та Львів. На території Польщі, яка в даному випадку транзитна країна, є зупинки в Ярославі, Жешуві та Кракові. А по Чехії автобус їде через Фрідек-Містек, Брно та має кінцеву зупинку в Празі.

Трохи дорожче обійдеться автобус з Одеси через Вроцлав. Ціна в цьому випадку - 1735 грн. Маршрут прямування по Польщі передбачає зупинку в Катовіце, Глівінце, Вроцлаві, а в Чехії є зупинка в Градец Карлові.

З Херсона також є не такий дешевий рейс до Праги, зате з зупинками в Миколаєві, Остраві і Брно.

Автобуси до Праги

Також на сайті ви можете знайти і інші автобуси до Праги.

  • автобус Київ - Прага. Квиток коштує від 1000 грн. Як варіант можна розглядати поїздку з пересадкою у Львові;
  • автобус Львів - Прага, проїзд обійдеться від 700 грн.
  • Автобус Ужгород - Прага - з пересадкою в Кошице - від 722 грн. Прямий рейс - від 850 грн. Маршрут рейсу починається в Рахові, їде через Мукачево йде через Словаччину і робить зупинки в містах Попрад і Жиліна. Також є автобус за 833 грн і їде він через Свидник, заїжджаючи в Гуменному, Стропков, Ґіралтовце, Прешов, Левоча, Попрад. Залежно від маршруту поїздка займе 12 - 14 годин.

Міжнародні автобуси з Одеси

Міжнародні автобуси з Одеси не обмежуються даними рейсом! На сайті ви можете замовити квитки з Одеси до Польщі. Дуже затребуваний в останні роки автобус Одеса - Варшава. Дуже економить час то, що немає потреби заїжджати до Києва - можна через Вінницю доїхати до Львова, а там вже по польській території в столицю. Як показали автобуси до Праги, також можна замовити квиток Одеса - Краків і Одеса - Вроцлав.

Особливою популярністю користуються рейси вздовж чорноморського узбережжя в Варну і Бургас, а також рейс до столиці: автобус Одеса - Софія. Це можна сказати регіональні міжнародні рейси. Такі як Одеса - Бухарест. Більш зручного способу дістатися сюди з України годі й шукати, хіба що з Чернівців.

Також дуже популярні автобуси з Одеси до Росії. В першу чергу це автобус Одеса - Москва, а наступний за ним - не важливо прямий або з пересадкою, слід назвати автобус Одеса - Санкт-Петербург. З Одеси також можна доїхати до Ростова-на-Дону, Владикавказ, Нальчик і навіть Тбілісі і Єреван! Для довідки - такий маршрут є в понеділок і четвер.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!