Автобус в Брно

Брно фактично знаходитися в центрі Чехії і вважається відмінним транспортним вузлом і в деяких випадках більш вигідний для пересадки з автобуса на автобус, ніж Прага. Особливо якщо потрібно дістатися з Півдня Польщі до Австрії або Словаччину на автобусі. Велика кількість пам'яток в центрі міста, а також захоплюючих музеїв дозволяє з інтересом провести в Брно не тільки тривалу пересадку, але й кілька днів.

Брно - один з найцікавіших міст Чехії та частина пам'яток в центрі міста датується десятим століттям. З найцікавіших архітектурних і в той же час історичних будівель слід назвати собор Святих Петра і Павла, два готичних шпиля якого височіє над містом. У центрі також перебувати Замок Шпильберг, побудований ще в тринадцятому столітті. Сьогодні на території замку перебувати історичний музей, але в дев'ятнадцятому столітті він служив в'язницею для особливо небезпечних порушників закону. Із сучасних пам'яток Брно можна назвати Віллу Тугендгат - ікону модернізму свого часу. Міська ратуша в Брно - найдавніше будова в центрі міста. Також цікавий монастир Капуцинів (всередині якого зберігаються святі мощі) і оперний театр. Один із символів Брно - фонтан Парнес. Любителям музеїв обов'язково варто відвідати Планетарій та міський музей Брно, а також Технічний і Моравський музеї. Любителям живої природи варто відвідати печери Моравського краста.

Автобуси в Брно з України

Автобуси в Брно з України є з багатьох міст, оскільки майже всі рейси в Чехію роблять в цьому великому місті зупинку на шляху до Праги, так що купити автобусний квиток не складе ніяких труднощів. Що стосується вартості, тривалості, то слід уточнювати в системі.

 • автобус Київ - Брно, ціна квитка - від 1100 грн.
 • автобус Львів - Брно, ціна квитка - від 700 грн.
 • автобус Ужгород - Брно, вартість квитка - від 711 грн.
 • автобус Вінниця - Брно, вартість квитка - від 1260 грн.
 • автобус Одеса - Брно, вартість квитка - від 1700 грн.
 • автобус Запорожье - Брно, ціна проїзду - від 2299 грн.
 • автобус Харків - Брно, ціна квитка - від 2299 грн.

Пам'ятайте, що ціна залежить від сезону, перевізника, рейси і курсу, так що перевіряти вартість потрібно на конкретний день перед покупкою. Припустимо, ви вирішили купити квиток на автобус Хмельницький-Брно і що приємно, ви можете знайти і прямий рейс і з пересадкою, допусти за 50 грн. доїхати на поїзді до Львова, а оттула купити квиток на автобус Львів - Брно.

На добу можна забронювати квиток на автобус до Чехії при необхідності, причому не тільки в Брно, але також і в інші населені пункти. Така послуга надається безкоштовно.

На сайті можна купити квитки на автобус Київ - Прага, автобус Київ - Брно, Миколаїв - Брно, автобус Ужгород - Брно. При бажанні можна замовити білет на автобус Львів-Прага та Львів - Брно. Також у продажу є квитки на маршрути: Братислава - Брно, Хмельницький - Брно.

Замовляйте білети Львів-Прага та на інші рейси.

Автобуси в Брно з Європи

Автобуси в Брно з ближньої до Чехії Європи переважно здійснюють автобуси-лоукост. Усередині Чехії це можуть бути STUDENT AGENCY та інші.

 • рейс Відень - Брно - від 7 євро і менше двох годин в дорозі;
 • проїзд або автобус Братислава - Брно - від 5,93 євро;
 • рейс Варшава - Брно - від 37 євро;
 • автобус Краків - Брно - від 17,35 євро;
 • автобус Катовіце - Брно - від 15 євро пропонує flixbus;
 • автобус Вроцлав - Брно - від 18 євро з пересадкою, а прямий рейс - в два рази дорожче;
 • маршрут Будапешт - Брно - від 14 євро і трохи менше 5 годин на шляху;
 • автобус Мінськ - Брно - від 59 євро.

Замовляйте квитки на автобуси і поїзди по Європі, в тому числі на рейси начебто Братислава - Брно.

Автобуси і потяги в Брно з інших міст Чехії

Автобуси в Чехії поступаються за популярністю поїздам з точки зору внутрішнього транспорту, але не міжнародного. Оскільки автобуси з Чехії набагато дешевше, ніж поїзда, в той час як всередині країни існує дисконтна програма для часто подорожуючих і економити можна досить істотно.

 • автобус Прага - Брно - від 5,88 євро якщо майже 5 годин провести в дорозі і за 9 євро є прямий рейс тривалістю 2:30;
 • автобус Острава - Брно - від 7,28 євро і майже 3 години в дорозі, якщо з пересадкою, то від 6 євро;
 • автобус Оломоуц - Брно - від 4,29 євро і годину в дорозі;
 • автобус Плзень (Пльзень) - Брно - від 13 євро з пересадкою в Празі;
 • автобус Градец Кралове - Брно - від 13 євро з пересадкою;
 • автобус Пардубіце - Брно - від 8 євро з пересадкою в містечку Оломоуц.

Авіаквитки в Чехію

Авіаквиток в Чехію також може стати вирішенням проблеми. Якщо квиток на автобус коштує не дешево, а тривалість поїздки велика, то можливо варто пошукати авіаквиток в Чехію, тим більше, що головне місто, столиця і основний транспортний вузол не так вже далеко від Брно розташовується і можна відвідати два прекрасних міста за одну поїздку. Наприклад з Москви в Брно прямого автобуса взагалі немає (хоча в Прагу є), але ціна проїзду досить висока, тому промені підшукати дешевий авіаквиток на лоукост, ніж трястися в автобусі більше доби по тій же вартості. Про те, як саме шукати дешеві авіаквитки по всім авіакомпаніям - читайте матчасть.

Не варто забувати, що в Брно є власний аеропорт, який має статус міжнародного. Проте основні рейси приймає Празький аеропорт. Біди в цьому особливо ніякої немає, оскільки квиток на автобус Прага-Брно коштує від 5 євро і тривалість подорожі між містами від двох з половиною годин.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!