Автобус Хмельницький - Брно

Через Хмельницький проїжджають багато автобусів до Польщі та Чехії, в тому числі і в Брно. Ціна квитка на автобус Хмельницький - Брно — від 1040 грн., і це на маршрут Одеса - Прага. Всі автобуси з Одеси, Херсона чи Вінниці роблять зупинки в Хмельницькому, за винятком тих, що їдуть через Київ.

Ви можете побудувати свій маршрут Хмельницький - Брно з пересадками:

  1. Автобус або поїзд Хмельницький - Львів. Ціна квитка на автобус — від 156 грн., а на поїзд — 80,55 грн., а без постільної білизни та чаю — 55,55 грн.
  2. Автобус Львів - Брно. Вартість поїздки — від 700 грн.

Ви можете купити або зарезервувати (забронювати) квиток на автобус з Хмельницького до чеського міста Брно від різних перевізників, представлених на сайті. Причому на вибір є як прямі автобусні рейси, так і варіанти з пересадками. Через Львів вийде і дешевше, і приємніше в плані того, що можна із задоволенням погуляти красивим містом кілька годин і випити кави. Також на шляху до Чехії можна відвідати Жешув або Краків, через які також легко спланувати автобусну подорож до Брно. І планування подорожі можна здійснити онлайн за допомогою комп'ютера або смартфона, без необхідності їхати на автовокзал за квитками. Подорожувати до Праги також приємно.

Купуйте квитки Львів-Прага, Ужгород - Прага та на інші рейси в Чехію. Найпопулярніші рейси до Брно: Київ - Брно і Львів - Брно, Ужгорож-Брно, Братислава - Брно.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!