Автобус Ужгород - Брно

З Ужгорода до Брно можна доїхати автобусом. Ціна квитка на автобус Ужгород - Брно — від 772 грн. і близько 10-11 годин в дорозі.

Один з популярних маршрутів через Ужгород і Брно — це рейс через Словаччину: Ужгород - Свидник - Прага: Ужгород - Міхаловце - Стропков - Свидник - Гіралтов - Прешов - Левоча - Попрад - Оломоуц - Брно - Гумполець - Прага. У багатьох автобусів кінцева зупинка — Прага, за винятком рейсів до Брно, Пльзеня і Карлових Вар. Також є маршрут автобуса Рахів - Прага, який також проїжджає через Ужгород і Брно, а по Словаччині він їде через Жиліну.

Найпопулярніші рейси до Брно: Київ - Брно і Львів - Брно, Ужгорож-Брно, Братислава - Брно.

Квитки на автобуси Ужгород - Брно з пересадками

Замовити квитки на автобуси Ужгород - Брно можна на сайті як з пересадками, так і без них. Більшість автобусів до Чехії проїжджають Міхаловце, тож можна купити квитки з пересадкою в цьому місті, замовивши квиток Ужгород - Міхаловце. Інша справа — чи є в цьому істотний резон. На сайті можна знайти будь-які автобусні квитки. І для покупки їхати на автовокзал не потрібно. Всі квитки на автобуси Ужгород - Брно є в продажу онлайн, тож пасажири можуть їх купити і забронювати.

Знижки на проїзд надаються деякими перевізниками:

  • студентам;
  • дітям до 12;
  • пенсіонерам.

Також ви можете знайти інші квитки до Чехії і не тільки з Ужгорода, а й з більших міст. Яскраві приклади: автобуси до Брно з українських міст, на кшталт рейсу Львів - Брно. Купуйте та бронюйте квитки на автобуси Київ - Прага, Львів-Прага, Ужгород - Прага, Одесса - Прага та на інші рейсидо Чехії.

Автостанція Ужгород

В Ужгороді кілька автостанцій, але основна знаходиться недалеко від ж / д вокзалу і може вважатися автовокзалом. Звідси, з автостанції Ужгород - 1 по Станційній, 2, відправляються багато автобусні рейси і більшість міжнародних, включаючи автобуси до Праги і в Брно.

Автостанція Ужгород - 2 має локальне значення.

Точне місце відправлення міжнародного автобуса зазначено в системі для кожного конкретного рейсу.

Про Брно

Чеське місто Брно – займає друге місце за значенням та кількістю населення після Праги. І тут теж чимало приголомшливих місць. Одне з них - собор святих Петра і Павла, який виконаний в традиційному романському стилі. Храм пережив пожежу, реставрацію та спроби ворогів захопити місто, але залишився на своєму місці як символ непереможності.

Бурхлива міське життя зосереджена на площі Овочевого ринку біля фонтану Парнас. Колись тут торгували овочами та птицею, а зараз продають фірмових курчат на грилі. Трохи далі розташована площа Свободи, а в її центрі - Маріанський чумний стовп. Він служить символом того, що Брно звільниться від шведської армії і чуми.

Одне з найдавніших будівель в місті - це Ратуша. Вона увібрала в себе практично всі архітектурні стилі, оскільки її за весь період існування багато разів реставрували. Але при цьому Ратуша виглядає дуже органічно і вражає своєю красою гостей міста.

Шанувальникам музеїв обов'язково потрібно відвідати Моравський музей. Тут є 15 різних відділів з унікальними колекціями, які представляють величезну цінність для природних наук і історії нашої планети.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!