Автобус Ужгород - Брно

З Ужгорода до Брно можна доїхати автобусом. Ціна квитка на автобус Ужгород - Брно — від 614,73 грн. і близько 10-11 годин в дорозі.

Один з популярних маршрутів через Ужгород і Брно — це рейс через Словаччину: Ужгород - Свидник - Прага: Ужгород - Міхаловце - Стропков - Свидник - Гіралтов - Прешов - Левоча - Попрад - Оломоуц - Брно - Гумполець - Прага. У багатьох автобусів кінцева зупинка — Прага, за винятком рейсів до Брно, Пльзеня і Карлових Вар. Також є маршрут автобуса Рахів - Прага, який також проїжджає через Ужгород і Брно, а по Словаччині він їде через Жиліну.

Найпопулярніші рейси до Брно: Київ - Брно і Львів - Брно, Ужгорож-Брно, Братислава - Брно.

Квитки на автобуси Ужгород - Брно з пересадками

Замовити квитки на автобуси Ужгород - Брно можна на сайті як з пересадками, так і без них. Більшість автобусів до Чехії проїжджають Міхаловце, тож можна купити квитки з пересадкою в цьому місті, замовивши квиток Ужгород - Міхаловце. Інша справа — чи є в цьому істотний резон. На сайті можна знайти будь-які автобусні квитки. І для покупки їхати на автовокзал не потрібно. Всі квитки на автобуси Ужгород - Брно є в продажу онлайн, тож пасажири можуть їх купити і забронювати.

Знижки на проїзд надаються деякими перевізниками:

  • студентам;
  • дітям до 12;
  • пенсіонерам.

Також ви можете знайти інші квитки до Чехії і не тільки з Ужгорода, а й з більших міст. Яскраві приклади: автобуси до Брно з українських міст, на кшталт рейсу Львів - Брно. Купуйте та бронюйте квитки на автобуси Київ - Прага, Львів-Прага, Ужгород - Прага, Одесса - Прага та на інші рейсидо Чехії.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!