Автобус Братислава - Брно

З Братислави, столиці Словаччини, можна легко, швидко й недорого доїхати до другого за важливістю і величиною міста ЧехіїБрно. Ціна квитка на автобус Братислава - Брно — від 5,93 євро. Замовити квиток на поїзд і автобус можна на сайті, причому тут представлено багато варіанти різних цінових категорій.

Наш сайт пропонує на вибір:

  • квиток на міжнародний автобус;
  • з/д квиток на електропоїзд.

Автобуси є різні і квитки — різної вартості. Час у дорозі Братислава - Брно автобусом — від 1:45 до 2:10 в залежності від рейсу. Квиток на поїзд коштує навіть трішки дешевше автобуса і доставить на місце за 1:20 години.

Маршрути автобусів Братислава - Брно

Маршрутів міжнародних автобусів, що пропонують купити квиток Братислава – Брно, досить багато:

  • автобус Братислава - Прага;
  • рейс Тімішоара - Прага;
  • автобус Будапешт - Прага;
  • маршрут Варна - Прага;
  • рейс Софія - Берлін.

Замовляйте білети Львів-Прага, Ужгород - Прага та на інші рейси. Найпопулярніші рейси до Брно: Київ - Брно і Львів - Брно, Ужгорож-Брно, Братислава - Брно

Інший транспорт до Брно та Братислави

Рейс автобуса Братислава - Брно вигідний також тим, у кого на руках є авіаквитки до Братислави або Брно. Втім, те ж саме стосується й іншого транспорту, оскільки обидва міста — великі транспортні вузли у своєму регіоні і те, що вони з'єднані багатьма автобусними та залізничними рейсами, додатково це доводить. Якщо ви шукаєте квитки на автобуси до Словаччини, то наявність недорогих рейсів до Братислави — велике везіння. З поїздами те ж саме. Тим більше, що Братислава знаходиться у безпосередній близькості до столиці Австрії, куди також можна купити авіаквитки до Відня, а потім на недорогому автобусі або поїзді поїхати до Брно або вибрати інший автобус до Чехії.

Транспорт до Брно й Братислави ви обираєте самостійно, виходячи з того, чому саме ви віддаєте перевагу. Квитки на автобуси, з/д та авіаквитки ви можете замовити на сайті.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!