Автобус Чернівці - Прага

Автобус Чернівці - Прага виконує роль не тільки прямого сполучення між вищевказаними містами, а й дозволяє подорожувати до Праги жителям інших міст Західної України дешевше, ніж інші автобусні рейси. Ціна квитка на автобус Чернівці - Прага стартує від 1100 грн. Найдешевші рейси з Чернівців до Праги їздять вказаним маршрутом по п'ятницях. Також є кілька інших автобусів, але вони коштують трохи дорожче. Втім, особливої різниці за європейськими мірками ви не відчуєте. Автобус з Чернівців до Праги проходить через Івано-Франківськ та дає можливість купити квитки дешевше, ніж на прямий рейс Івано-Франківськ - Прага.

З Чернівців також є багато інших автобусів, у тому числі й міжнародних. Наприклад, з Чернівців люди часто їздять автобусами до Румунії, адже Чернівці фактично прикордонне місто. Ціна квитка на автобус до Бухареста — від 642 грн, якщо їхати з Чернівців, і шлях займає близько 14 годин.

На нашому сайті freetravel, завдяки глобальній системі бронювання пасажирського транспорту по Європі легко відшукати й інші квитки на автобуси до Чехії (в першу чергу, це автобуси до Праги):

Чи на рейс між ними, такий, як автобус Житомир - Прага. Купуйте білети Львів-Прага, Ужгород - Прага та на інші рейси.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!