Автобус Ужгород - Оломоуц

Автобус Ужгород - Оломоуц є прямий і є з пересадкою. Найнижча ціна квитка Ужгород - Оломоуц — 359 грн. Причому ціна квитка з пересадкою до Кошице вдвічі нижча від вартості прямого рейсу.

Для наочності наведемо обидва рейси.

  • Вартість квитка на автобус Ужгород - Оломоуц з пересадкою в Кошице — від 358,91 грн.
  • Ціна квитка на прямий автобус з Ужгорода до Оломоуца — 708 грн.

Рейс автобуса загальним маршрутом Ужгород - Оломоуц через Кошице (Словаччина) за низькою ціною являє собою симбіоз квитків на автобус і поїзд:

  • Автобус Ужгород - Кошице.
  • Поїзд Кошице - Оломоуц.

Особливо сподобається ідея з роздільною купівлею квитків тим, хто хотів би оглянути Кошице докладніше.

Тривалість поїздки — близько десяти годин. Графік руху автобусів можна уточнити через систему на сайті. Також є можливість відразу купити квитки або забронювати на добу.

На щастя, для пасажирів система сама підбирає пересадки по маршруту до Оломоуца з Ужгорода. Також ви можете підібрати рейси окремо, але тут вже вартість поїздки залежатиме від вашого остаточного вибору.

Також рейс з Ужгорода до Кошице може стати відмінним рішенням для пасажирів з інших міст України. Наприклад, плануючи поїздку Мукачеве - Оломоуц, можна доїхати до Ужгорода автобусом або електричкою, а потім сісти на рейс з Ужгорода. Теж саме можна сказати про Чернівці, Львів, Івано-Франківськ та інші українські населені пункти.

Купити квитки на автобуси і потяги до Чехії можна на сайті. У продажу є інші квитки на автобуси до Чехії: Прага, Брно, Пльзень, Острава. Але лідери за популярністю напрямки Київ - Прага і Львів - Прага як наймасовіші рейси автобусів до Чехії. Купуйте та бронюйте квитки на автобуси Ужгород - Прага, Одесса - Прага та на інші рейсидо Чехії.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!