Автобус Коломия - Прага

Найнижча ціна на автобус Коломия - Прага — 1000 грн. Такі квитки можна купити на автобус Чернівці - Прага по п'ятницях. Відправлення з Коломиї з автовокзалу на вулиці Антоненка-Давидовича, 15, поруч з вулицею Михайла Грушевського об одинадцятій годині дня і прибуття до Праги о восьмій ранку на автовокзал Флоренц. Цей рейс далеко не єдиний, але найдешевший. Інші автобуси відправляються як серед дня, так і наприкінці, так що у вас цілком може лишитися час на прогулянку Коломиєю.

Маршрути, що дозволяють купити автобусний квиток з Коломиї до Праги:

  • автобус Коломия - Прага - Плзень;
  • автобус Чернівці - Прага.

Обидва варіанти можна замовити онлайн на сайті.

Будете в Коломиї, знайдіть час для відвідування музею Писанки, який знаходиться в симпатичному історичному центрі міста. Фасад музею задекоровано наче величезне розписне яйце. Візит до музею допоможе приємно і з користю провести час до прибуття рейсу (відкритий з 10 до 18 кожного дня, крім понеділка).

Автобуси до Праги

Знайти міжнародні рейси автобусів до Праги й спланувати маршрут, щоб недорого доїхати автобусом до Чехії, можна онлайн, і для цього візит на автовокзал зовсім не обов'язковий. Замовляйте також квитки Стрий - Прага й Рівне - Прага. Найцікавіші рейси — Київ - Прага та Львів-Прага, завдяки невисокій вартості квитків і великій кількості рейсів. Купуйте білети Львів-Прага, Ужгород - Прага та на інші рейси.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!