Автобус Свалява - Прага

Свалява та Прага з'єднані прямим рейсом. Вартість квитка на автобус Свалява - Прага — від 892 грн. У середу і суботу автобуси відправляються о 19:45 і прибувають до столиці Чехії о 12:20. Перевіряйте актуальність рейсу онлайн — перевізники часто змінюють інформацію на сайті. Повний маршрут, що дозволяє купити квиток на прямий рейс: Калуш - Братислава - Прага.

Маршрут автобуса Калуш - Братислава - Прага (ср., сб.): Калуш - Івано-Франківськ - Рогатин - Львів - Стрий - Нижні Ворота - Свалява - Мукачеве - Ужгород - митниця (UA-SK) - Вишнє Нємецьке - Міхаловце - Кошице - Зволен - Нітра - Братислава - Брно - Прага, автовокзал «Флоренц».

У дорозі пасажири автобуса перебуватимуть близько 16 годин, що не дивно: потрібно проїхати всю Словаччину і більшу частину Чехії. При бажанні ви зможете розбити маршрут на відрізки та навіть заощадити. Якщо їхати через Кошице, то поїздка виглядатиме так:

  • автобус Свалява - Кошице — від 265 грн.;
  • поїзд Кошице - Прага — від 344 грн.

Ціни різні, тому при купівлі будьте уважні і залишайте кілька годин часового зазору між рейсами.

Купуйте та бронюйте квитки на автобуси Київ - Прага, Львів-Прага, Ужгород - Прага, Одесса - Прага та на інші рейсидо Чехії.

Свалява та Прага

Свалява — рекреаційне місто-курорт у Закарпатській області України, де розміщено багато санаторіїв, завдяки джерелам мінеральних вод типу «Боржомі». Головна визначна пам'ятка — дерев'яна церква Архистратига Михаїла, ідеальний зразок лемківського стилю. Автовокзал знаходиться на вулиці Київська, 12, звідки відправляються рейси внутрішніх і міжнародних автобусів.

Прага — одне з найкрасивіших міст у світі. Незаймана середньовічна архітектура в центрі міста приваблює мільйони гостей:

  • подивитися пам’ятки,
  • скуштувати чеського пива,
  • відвідати сучасні музеї.

Головний автовокзал у місті називається «Флоренц» — саме туди прибуває більша частина автобусних рейсів до Праги, і для багатьох саме звідси починається подорож Чехією. Найчастіше купують квитки на автобуси до Чехії: Київ - Прага і Львів - Прага.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!