Автобус Варшава - Прага

Автобус Варшава - Прага не так зручний і затребуваний, як рейс Краків - Варшава або Вроцлав - Варшава, проте багато пасажирів вважають транспортне сполучення між столицями Польщі та Чехії зручним і необхідним. Це закономірно, враховуючи, що Варшава, як і Прага, - великий транспортний вузол для своєї країни і для східної Європи в цілому.

Дістатися з Варшави до Праги найзручніше і дешевше автобусами, з огляду на велику кількість рейсів, у тому числі від декількох бюджетних компаній-перевізників: Student Agency, flixbus, polskibus, LEO Express. Але не поспішайте хапатися за голову, думаючи, з яким дешевше і краще поїхати — більшість квитків у заданому напрямку продається на сайті, і ви можете задати пошук не просто на день, але і на весь тиждень, що допоможе вибрати оптимальний варіант автобуса до Праги.

Ціна автобуса Варшава - Прага

Мінімальна ціна квитка на автобус Варшава - Прага — 15,85 євро. Чеський автобус-лоукост компанії Студент Адженсі здійснює цей рейс по суботах, але квитки за мінімальною вартістю розкуповують швидко. З огляду на те, що вартість нижча на 25%, ніж звичайна ціна автобусного перевезення, стає зрозуміло, до чого весь ажіотаж. Якщо викуповувати квитки онлайн за місяць і далі, то привабливих цін може бути ще більше! Наприклад, ціна на той же прямий суботній рейс від Student Agency обійдеться в 13,65 євро, що для десятигодинної поїздки зовсім непогано!

Важливо сказати, що дроблення маршруту, якщо це два великих транспортних вузла, не завжди призводить до здешевлення маршруту. Єдиний вигідний варіант — це купити квиток за один євро або менше з Варшави до Кракова, а там проїхатися на найдешевшому автобусі за 7 євро або близько того. І в підсумку економія буде 5 євро, якщо порівнювати з найдешевшим прямим автобусом, тож про доцільність таких покупок варто задуматися.

Як варіант можна розглядати пересадку в столиці Польщі, щоб дістатися до Праги, але набагато краще не купити квиток на автобус до Варшави, якщо ви розглядаєте її як мету подорожі до Праги, а поїхати тоді до Кракова, з якого ближче і дешевше можна доїхати до столиці Чехії.

Маршрути автобусів Варшава - Прага

Слід сказати, що відрізок шляху з Варшави до Праги зазвичай є частиною більшого маршруту, хоча є і окремі рейси з крайніми зупинками у Варшава та Празі. Наприклад, за 19 євро можна купити квиток за цим напрямком на рейс Запоріжжя - Варшава - Прага, який йде через Київ і дозволяє купити квитки Запоріжжя - Прага або Київ – Прага. Але ціна, звичайно ж, зі збільшенням відстані теж не залишиться такою невисокою. А ось через Львів цей рейс не йде, оскільки більшість автобусів зі Львова до Праги їдуть через Краків, тим самим даючи можливість замовити автобусні квитки Краків - Прага. І звичайно ж автобуси до Чехії з південних польських міст, таких як Краків, Катовіце і Вроцлав, займають менше часу у пасажирів, але до них теж ще треба дістатися. До речі, на ці ж рейси можна замовити квиток на автобус Київ - Варшава. Купуйте та бронюйте квитки на автобуси Київ - Прага, Львів-Прага, Ужгород - Прага, Одесса - Прага та на інші рейсидо Чехії.

А ось їхати зі Львова до Варшави, щоб потім прямувати до Кракова, недоцільно — виходить зайвий гак Польщею.

Маршрут з Варшави до Праги може пролягати через Лодзь і Вроцлав з заїздом на чеську територію через Ліберець і Млада-Болеслав. Тобто квиток Лодзь - Прага, якщо він вам потрібен, також можна купити на сайті.

В системі покупки і бронювання на сайті є автобуси з Риги (і в принципі Прибалтики, з посадкою і висадкою пасажирів у містах Паневежес, Каунас, Мариямполе, Сувалки) до Праги, які зазвичай проїжджають Варшаву і роблять там зупинку.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!