Автобус Краків - Прага

Автобус Краків - Прага з'єднує два прекрасних міста з довгою історією і може служити заміною організованим груповим подорожам. Найбільш вигідно доїхати з Кракова до Праги можна автобусом, оскільки в деяких перевізників невисока вартість квитків. Автобуси дозволяють подорожувати самостійно і більш економно. Оцінивши доступність цього виду транспорту, який по праву вважається наймасовішим і найдешевшим в Європі, ви можете також доїхати до найближчих красивих міст, таких, як Дрезден, Будапешт, Відень та інші.

При пошуку недорогих квитків з Кракова до Праги важлива можливість порівняти всі рейси між собою і знайти найкращий варіант. На нашому сайті система включає безліч компаній, як міжнародних, так і внутрішніх, так що підібрати рейс будь-якої складності для Європи буде нескладно.

До речі, автобус Краків - Прага може стати однією ланкою ланцюжка складного маршруту до Чехії. Багато хто віддає перевагу подорожувати з пересадкою, оскільки це дозволяє і місто нове подивитися, і відпочити після тривалого переїзду. Наприклад, ви їдете в Чехію з України, замовивши квитки на автобус Київ - Краків або, що швидше за все, Львів - Краків, побудете кілька годин або днів в найкрасивішому місті Польщі, а потім поїдете далі збирати враження про європейські красоти до Праги. А з Праги ніхто не заважає продовжити маршрут далі!

Ціна квитка на автобус Краків - Прага

Мінімальна ціна проїзду автобусом Краків - Прага — 7,35 євро. Тож, подорож може стати і дуже економічною у порівнянні з іншими пропозиціями. Слід зауважити, що таку низьку вартість можна отримати, тільки якщо купувати білети заздалегідь. Чим ближчою є дата подорожі, тим менш приваблива ціна квитка.

Звичайна вартість проїзду — близько 19 євро, але з пересадкою можна доїхати і дешевше, наприклад, за 15-16 євро, дивлячись, які квитки ви купите.

Щоб знайти дешевий автобусний квиток, ведіть пошук на кілька дат одночасно і хоча б на кілька тижнів наперед, а краще — на місяць!

Відстань Краків - Прага

Відстань з Кракова — приблизно 533 кілометри. Але тут важливо відзначити, як саме ви збираєтеся добиратися до Кракова, адже можна поїхати через Остраву, а можна через Вроцлав і Градець-Кралове. Або взагалі збираєтеся згорнути до Чехії у Катовіце. Перевірте свій маршрут за Гугл картами. 533 км — це якщо їхати через Оломоуц і Брно. В Оломоуці можна звернути на Пардубіце і Колін, і тоді дорога буде на 10 км коротшою.

Якщо вас цікавить час, проведений в автобусі, то він залежить від рейсу. В дорозі пасажири перебувають всього 7-10 годин. Це залежить, в першу чергу, від кількості зупинок. Експрес рейси роблять тільки технічні і іноді одну повноцінну зупинку в Брно. В інших випадках тривалість подорожі варіюється. Деталі дивіться для кожного рейсу окремо.

Маршрут автобуса Краків - Прага

Маршрут автобуса з Кракова до Праги також залежить від рейсу. У автобуса може бути тільки одна зупинка в Брно, а можуть бути зупинки в кожному великому місті і на вимогу. Все залежить від перевізника. Подивитися маршрут можна для кожного рейсу прямо на сайті. Якщо кнопки з додатковою інформацією немає, значить, її не надав перевізник. Проте ви можете навести курсором на зображення чорного автобуса, і після цього з'явиться додаткова інформація про рейс, у тому числі контакти компанії-перевізника.

Тобто, в залежності від конкретного рейсу, зупинки можуть бути в Остраві або Оломоуці, а якщо автобус повертає в бік Чехії аж у Вроцлаві, то, як правило, є зупинка в Градець-Краловому.

Автобуси в Прагу

Автобуси до Праги є не тільки з Кракова, хоча в багатьох випадках це дуже зручний рейс, щоб дістатися до столиці Чехії. Також на сайті можна замовити квитки Вроцлав - Прага і Варшава - Прага, причому і прямі, і спланувати зручні пересадки.

Якщо ж вас цікавлять автобуси до Праги не з Польщі, а з сусідніх країн, таких як Україна, то варто звернути увагу на прямі автобуси Київ - Прага, Львів - Прага, маршрут яких пролягає через Краків. Або рейс по території Словаччини через Попрад і Жиліна, а саме автобус Ужгород - Прага.

Безсумнівно, автобуси до Чехії — гарне транспортне рішення для людей, які звикли до розумних витрат і, що гріха таїти, добре витримують тривалі поїздки автобусом. Хоча самі чехи дуже люблять автобуси завдяки розташуванню країни в центральній частині Європи.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!