Автобус Рівне - Прага

Автобус з Рівного до Праги — частина рейсу Київ - Прага. Квиток на автобус Рівне - Прага коштує від 1150 грн. Рейсів досить велика кількість, і ціна квитків на не такі дешеві рейси відрізняється, але несуттєво.

Також з Рівного можна доїхати до Праги з пересадкою у Львові та Кракові. Швидше за все, ви знаєте спосіб доїхати до Львова з Рівного дешевше 140 грн. Це може бути навіть прямий автобус Рівне - Львів, який в підсумку дасть можливість пересісти на рейс Львів - Прага.

Також є інші способи дістатися до Чехії автобусом, у тому числі й автобуси до Праги з інших українських населених пунктів. Подорож може зайняти близько 18-20 годин в залежності від конкретного рейсу. Та й вартість квитків може бути набагато більшою за мінімальну.

Знайти рейси до Чехії можна щодня, але найбільше їх у суботу. Час відправлення також відрізняється, тому шукайте на конкретну дату або цікавтеся у приблизному діапазоні, щоб знайти оптимальне рішення для планування свого маршруту.

Швидше за все вам цікаво буде дізнатися про проїзд Коломия - Прага і Стрий - Прага.

Купити або забронювати квитки на автобуси в Чехію дуже зручно онлайн, прямо на сайті. Купуйте квитки на автобуси Львів-Прага, Ужгород - Прага та на інші рейсидо Чехії.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!