Автобус Вроцлав - Прага

Автобус Вроцлав - Прага — одне з популярних і логічних транспортних сполучень між Чехією і Польщею. Ціна квитка на автобус з Вроцлава до Праги — від 15,75 євро за 4:35 години в дорозі, хоча зазвичай рейс триває близько п'яти годин і навіть більше. Потрібно розуміти, що 15 євро — це найнижча ціна квитка на автобус Вроцлав - Прага. Звичайна вартість близько 18-20 євро, хоча відстань начебто зовсім невелика.

Зазвичай на чеській території автобус робить зупинку в місті Градець-Кралове, що перебуває саме по дорозі з Вроцлава до Праги, тож до цього міста також можна купити квиток на автобус. Власне, посадка і висадка пасажирів також можлива в Градець-Краловому, якщо в цьому є необхідність.

На сайті можна забронювати квиток, який цікавить, в середньому на добу. Ця опція безкоштовна, але можливість забронювати квиток короткочасна — тільки для прийняття рішення або плати не через сайт, а, припустимо, через термінал.

Вроцлав, як і Прага, має власний міжнародний аеропорт. Прямих авіарейсів до Праги з Вроцлава немає, але в них немає необхідності, враховуючи, що автобус їде всього 4 з половиною години. Для таких коротких відстанях купувати авіаквитки немає сенсу.

Автобус Вроцлав - Прага може бути частиною рейсів:

Купуйте та бронюйте квитки на автобуси Київ - Прага, Львів-Прага, Ужгород - Прага, Одесса - Прага та на інші рейсидо Чехії.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!