Автобус Вінниця - Прага

Автобус Вінниця - Прага існує окремий і прямий, проте більшість автобусів з Півдня України, а точніше з Херсона, Миколаєва та Одеси, до Європи проїжджають Вінницю. Виняток становлять лише рейси через Київ. Ціна квитка на автобус Вінниця - Прага починається з 1150 грн. — це найдешевші рейси. У той же час квиток можна купити і в два рази дорожче — до 1500 грн.

Найдешевший квиток на момент виміру продається в середу і суботу на автобус, повний маршрут якого Херсон - Прага. В дорозі автобус перебуватиме близько 24 годин. Слід зауважити, що навіть з пересадкою у Львові квиток не обійдеться дешевше, адже найнижча ціна проїзду автобусом зі Львова до Праги — 700 грн., а до Львова ще доїхати треба. Сама Вінниця може стати непоганим місцем для пересадки, якщо пасажири їдуть з Центральної України, наприклад, потрібно здійснити подорож Кривий Ріг - Прага.

Проте деякі пасажири, яких не влаштовує час відправлення саме в ці дні, можуть підібрати собі дешеву альтернативу. Купуєте квиток на автобус Вінниця - Львів, а потім на автобус Львів - Прага. У випадку, якщо пересадку здійснено у Львові, далі автобус поїде до Чехії територією Польщі, а якщо вас цікавить проїзд через Словаччину, то варто шукати квитки з Вінниці до Ужгорода, де зробити пересадку на рейс Ужгород - Прага.

Міжнародні автобуси до Праги представлені на сайті дуже добре — це велике місто фактично знаходиться в центрі Європи і просто створене для автобусних подорожей.

Рейси автобусів через Вінницю

Через Вінницю, як згадувалося раніше, пролягає дуже багато рейсів міжнародних автобусів, які прямують до Європи, а особливо до Польщі, Чехії та Німеччини. Не є виключенням і автобуси:

  1. Херсон - Прага;
  2. Одеса - Прага.

Міжнародні рейси з того ж Миколаєва, якщо не говорити про маршрути до Білорусі чи Росії, також пролягають через Вінницю. До речі, прямий автобус Вінниця - Москва також представлений у системі.

З Вінниці також зручно добиратися до різних міст Польщі. До послуг пасажирів маршрути: Вінниця - Варшава, Вінниця - Краків, Вінниця - Вроцлав.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!