Автобус Запоріжжя - Прага

Автобус Житомир - Прага — одна зі складових частин рейсу Київ - Прага, який проходить також через Львів і Краків. Ціна квитка на автобус Житомир - Прага — від 1150 грн. (по середах і суботах на рейс Херсон - Прага), тому доцільніше вибрати прямий рейс з Києва, який коштує 997 грн., а не їхати через Житомир. Проте варіант з пересадкою має місце бути, якщо вам зручно або необхідно робити зупинку в Житомирі. Найдешевший квиток на автобус Київ - Житомир обійдеться в 73 грн.

Середня ціна проїзду на автобусі з Житомира до Праги — 1100 грн. Є більше або менше, в залежності від перевізника й маршруту.

Поїздка з Житомира до Праги автобусом з пересадкою

Поїздка з пересадкою часто виручає, коли ви подорожуєте автобусом. Якщо ви їдете з Житомира до Чехії, то хорошими транспортними вузлами для пересадки можуть виявитися:

  1. Львів;
  2. Краків;
  3. Катовіце.

Пересадка у Львові більш цікава, тим більше, що рейсів до Праги більше, і ціна квитка на автобус Львів - Прага стартує від 700 грн., що дозволяє заощадити на проїзді, якщо вибрати дешевий транспорт Житомир - Львів.

Автобуси до Праги

На сайті ви можете знайти й інші квитки на автобуси до Чехії (в основному, ми говоримо про автобуси до Праги), в тому числі на рейси Коростень - Прага, Ковель - Прага, Ужгород - Прага. Продаж на сайті здійснюється на всі доступні в системі напрямки. Якщо автобус до Праги є в системі, значить, квиток можна замовити або забронювати. Купити автобусний квиток до Праги і до будь-якого іншого чеського, польського або угорського населеного пункту також просто. Досить обрати рейс, ввести дані про пасажира, оплатити картою Віза або Майстеркард і роздрукувати отриманий електронний автобусний квиток. Ось і вся наука про купівлю квитків на автобуси як до Чехії, так і до Праги!

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!