Автобус Харків - Прага

Автобус Харків - Прага є прямий і їздить по середах і суботах. Ціна квитка на автобус Харків - Прага — 2350 грн. З пересадкою можна спланувати поїздку дешевше, особливо якщо ви купите квиток на поїзд чи автобус Харків - Київ, а потім пересядете на автобус Київ - Прага. Пересадка на західній Україні, а саме у Львові — теж хороший варіант, адже автобуси зі Львова до столиці Чехії обійдуться в 700 грн. Так що комбінувати проїзд з Харкова можна, якщо купити хороші квитки Львів - Прага.

Маршрути автобусів у Прагу з Харкова

Прямих автобусні маршрути з Харкова до Праги два:

По середах автобус Charkiv – Kiev – Krakow - Praha з відправленням з Харкова об одинадцятій годині вечора (23:00), зупинками в Полтаві, Лубнах, Пирятині, Києві, Житомирі, Рівному, Львові (стандартний маршрут міжнародних автобусів до Європи з Києва). У Польщі є зупинки в Жешуві, Кракові, Катовіце. А в Чехії можна зробити посадку і висадку в Остраві, Брно та самій Празі. Це дозволяє купити квитки не тільки на автобуси до Праги, а й на інші напрямки, що актуально для тих, хто прямує до Чехії, але не в столицю. Прибуття до Праги о 8:40 на автовокзал «Флоренц».

По суботах рейс Zaporožje – Dnipropetrovsk - Praha із заїздом до Запоріжжя, Дніпра (Дніпропетровськ), Краснограду перед Харковом, далі рейс Україною та Польщею нічим не відрізняється, крім часу та дати, а ось на території Чехії робить зупинку в містечку Оломоуц. Прибуття до Праги також в без двадцяти дев'ять вранці.

Квитки на автобуси Харків - Прага

Ціна квитків на обидва маршрути однакова, як і перевізник.

  1. Замовити квитки на сайті з Харкова до Праги можна буквально за дві хвилини. Порядок дій наступний:
  2. Знайдіть потрібний рейс (не забувайте про можливість пошуку з пересадками і відразу на кілька днів).
  3. Внесіть дані про пасажира латиницею, як в закордонному паспорті, і вкажіть контакти.
  4. Сплатіть банківською картою, попередньо підвищивши ліміт операцій онлайн (це можна зробити через Інтернет-банкінг або зателефонувавши до контакт-центру).
  5. Роздрукуйте квиток на аркуші А4 — він дає право на посадку і перевіряється перед рейсом водієм.

Вигода покупки автобусних квитків через Інтернет очевидна. Не потрібно платити за поїздку на автовокзал, а можна замовити квитки прямо з дому, комфортно вибрати день і маршрут, ознайомитися з цінами та побудувати графік своїх пересувань у спокійній обстановці. Комісія інтернет-системи менша, ніж комісія автостанції або автовокзалу, плюс можна порівняти тарифи всіх перевізників і вибрати найвдаліший варіант без того, щоб черга нетерплячих пасажирів дихала в потилицю. На автовокзал ви прибудете тільки для посадки на автобус.

Міжнародні автобуси з Харкова

Також на сайті ви можете замовити інші квитки на міжнародні автобуси з Харкова, наприклад, до Польщі: Харків - Варшава, Харків - Люблін, Харків - Краків, Харків - Вроцлав. Також є квитки до Росії на автобус Харків - Москва, що дає великі можливості для пересадок.

Купуйте білети з Харкова з пересадкою у Західній Україні: Львів-Прага, Ужгород - Прага та на інші рейси.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!