Автобус Київ - Вроцлав

Вроцлав – цікаве польське місто. Вартість квитка на автобус Київ - Вроцлав - від 700 грн. Знижку 10% можна отримати для групи від 10 осіб. Проте, наявність знижки залежить від перевізника. Дізнатися про знижки та додаткові умови перевезення можна, якщо навести курсор на зображення чорного автобуса (для кожного рейсу). У вікні, яке відкриється, буде вся необхідна інформація про умови перевезення та знижки (якщо перевізник надає їх та інше).

Всі умови залежать від перевізника, а через систему здійснюється лише продаж квитків, не більше. Так само, як через касу. Зручно, що пасажир онлайн може вибрати для себе найзручніший тариф і найзручніший час з усіх варіантів без будь-яких обмежень, крім наявності авіаквитків на продаж!

Багатьом буде цікаво дізнатися, що зазвичай рейс автобусу в Вроцлав проходить південною дорогою, через Рєшув, Краків, Катовице. Це важливо, оскільки в Катовіце можна дістатися літаком з Києва - і це один з найдешевших авіарейсів в Польщу. Власне обслуговує його найдешевший авіаперевізник. Угорський лоукост в Україні Wizzair.

Звичайно, Київ - не найзручніше місце для відправлення у Вроцлав, але в той же час досить комфортне. Крім того, жителі таких міст, як Чернігів, Харків або Полтава, звикли діставатися автобусами до Києва. Фактично вони гарантовано зможуть тут здійснити пересадку.

Рейси автобусів в Вроцлав, зазвичай, дозволяють купити квиток в польські міста, у тому числі автобус в Краків.

Другий популярний маршрут автобусу до Польщі проходить через Варшаву та Люблін.

До речі, багато українців, щоб поїхати в Польщу, та здійснити захоплюючу та пам'ятну подорож у Вроцлав, доїжджають спочатку до Львова, щоб зробити пересадку і скористатися дешевими квитками - це відмінне рішення! На поїзді або на автобусі по Україні рухатися дешевше! Інколи такий варіант пересування є і з Києва, але варто зауважити, що економія коштів невелика, адже квиток на автобус Львів-Вроцлав не суттєво відрізняється за ціною і купити його можна досить дешево.

До речі, зі Львова можна їхати не напряму в Вроцлав, а зробити пересадку в польському прикордонному (і не тільки), місті. Можна доїхати, наприклад, в Жешув або Краків, а потім пересісти на внутрішній польський автобус, наприклад від бюджетного автобусного перевізника Польський бас.

Автобуси до Вроцлава через Київ

Не секрет, що Київ, завдяки вирізнявся великою кількістю недорогих рейсів міжнародних автобусів до Європи та великими транспортними можливостями. Завдяки цьому, він користується великою популярністю у містах Східної, центральної та навіть Південної України, як пункт пересадки. Більше того, багато літаків роблять коло, щоб зробити зупинку у Києві.

Наприклад, харків'янин може купити квиток на прямий автобус Харків-Вроцлав, але він курсує раз на тиждень, у п'ятницю. А що робити в інші дні тижня? Правильно, їхати до Києва та сісти на один з численних щоденних рейсів! Те саме можна сказати про автобус Полтава-Вроцлав.

Якщо рейс дуже довгий, як наприклад, автобус Херсон-Вроцлав або автобус Миколаїв-Вроцлав, то зробити пересадку в Києві логічно та зручно. Отже, кожен може орієнтуватися на власний досвід. До речі, цей же рейс дає можливість замовити квиток на автобус Одесса - Вроцлав або автобус Умань - Вроцлав та інші.

Іноді пересадка в Києві - це практично за замовчуванням. Так можно сказати про автобус Дніпро-Вроцлав. Просто тому що пряме сполучення відсутнє. Але як видно - завжди можна знайти комфортний та недорогой варіант проїзду!

Між Києвом та Львовом є низка міст, через які проїжджаються всі рейси і здійснюють зупинки. Ці міста Рівне та Житомир.

Відповідно, якщо можна купити квиток на автобус з Києва, то з цих українських міст також можна купити квиток, наприклад, на автобус Рівне-Вроцлав або Житомир-Вроцлав. А з боку Півдня України в Європу автобуси проходять через Хмельницький, а також Віницю та Умань, минаючи Київ, але це дозволяє купити квиток на автобус Хмельницький-Вроцлав. Так, кияни можуть робити в цих містах пересадки, але це майже завжди незручно. Краще вже тоді потрапити на великий транспортний вузол у Західній Україні, тобто Львові чи Луцьку, якщо говорити про Україну або Варшаву, або Краків, якщо говорити про Польщу.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!