Автобус в Ланьцут

Ланьцут – це місто в Польщі між містечком Ярослав та населеним пунктом Жешув, які вважаються прикордонними й через які проїжджають усі автобуси зі Львова до Кракова. Дуже схоже розташування у містечка Пшеворськ.

Ціни:

  • Ціна квитка на автобус Київ - Ланьцут - 462 грн за прямий рейс.
  • Зі Львова в Ланьцут поїздка автобусом обійдеться в 315 грн. З пересадкою буде дешевше.

Справжня гордість Ланьцут – це замок Любомирських та Потоцьких. Й їхати нікуди не треба - пам'ятка в самому центрі міста. Додаткова принадність, що навколо замку розкинувся старовинний парк. Втім, Україні також є чому здивувати. Якщо ви цікавитеся оборонними спорудам: фортецями та замками, то варто вивчити рідні міста - ознайомитеся з самим повний списком замків та фортець України.

На сайті можна знайти та забронювати недорогі квитки на дуже багато автобусів до Польщі. До речі, для покупки квитків автовокзал давно не потрібен - все можна замовити по Інтернету й навіть забронювати при необхідності. Купити квиток також можна на сайті. Бронювання безкоштовне. Близько 24 годин, зате у вас є багато варіантів та час подумати.

В першу чергу цікавляться столицею, тому квітки на автобуси до Варшави, а особливо Київ-Варшава й автобус Львів-Варшава дуже швидко розкуповують хоча перевізників, як і рейсів, досить багато. Але це можна пояснити, оскільки великі транспортні вузли, на відміну від маленьких міст дають більше варіантів для пересадки. Проте міста, що мають культурну чи історичну цінність й туристичний потенціал не варто залишати без уваги.

Чи не менше автобусів і до Кракова, адже це прекрасне місто, як історична столиця також не може залишитися осторонь, тому на сайті можна знайти щоденні автобуси Київ-Краків і, звичайно, автобус Львів-Краків. Краків - це взагалі два в одному і Ланьцут може стати прекрасною зупинкою на шляху в найцікавіше місто Польщі.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!