Автобус до Бидгощ

Бидгощ в історії побував і прикордонним містом (хоча зараз майже в середині Польщі), і рибальським селищем, і цитаделлю на Віслі.

Ціна квитка на автобус в Бидгощ з різних міст України:

  • автобус Київ - Бидгощ, ціна квитка - 935 грн.
  • автобус Львів - Бидгощ, ціна квитка - 680 грн.
  • автобус Луцьк - Бидгощ, ціна квитка - 680 грн.
  • автобус Хмельницький - Бидгощ, ціна квитка - 1102 грн.

Щоб доїхати в Бидгощ з Харкова, Вінниці, Одеси, Херсона та багатьох інших міст - слід зробити пересадку у  Львові або Києві або, наприклад, у Варшаві! Можете забронювати квитки на автобус Київ - Бидгощ або автобус Львів - Бидгощ, автобус Полтава - Бидгощ та інші напрямки на сайті.

Про Бидгощ

Популярність і важливість отримав завдяки торговому шляху, продажу зерна і солі. Велич, як водитися, розбила шведське нашестя або як його ще називають місцеві "шведський потоп". Бидгощ омиває ще одна річка - Брда. І до цього дня вокзал в Бидгощі - один з найбільших в Польщі.

Замовити квитки в Быдгощ та до Польщі

Щоб купити квитки на популярні міжнародні напрямки в Польщу та інші країни Європи сьогодні не потрібно їхати на автовокзал за квитками, стояти в черзі і терпіти відверто стресові ситуації, в тому числі за квитками на автобус в Бидгощ. Всі функції сучасної автобусної каси доступні онлайн, так що замовлення квитків можна зробити всього за пару хвилин. Виберіть рейс в Бидгощ, внесіть дані про пасажира, внесіть оплату картами Visa або Master Card. Все дуже просто і швидко і доступно на будь-якому телефоні або планшеті, підключеному до Інтернету - це дає можливість купити квиток без зволікання. Використовуйте браузер, що дозволяє відображати списки, що випадають при введенні назв міст - якщо немає - користуйтеся повним списком, натиснувши на глобус праворуч від рядка введення.

Регулярні автобуси до Польщі є не тільки в основні населені пункти і відповідно попит є не тільки на автобуси до Варшави і автобуси до Кракова. Продаж автобусних квитків на міжнародні та деякі внутрішні рейси здійснюється різні міста, в тому числі в: Торунь, Слупськ, Кошалін, Колобжег. Хоча було б не зовсім вірно стверджувати, що квитки на автобус Київ-Варшава і автобус Львів-Варшава, а також автобуси Київ-Краків і автобуси Львів-Краків не самі купуються. Якраз дуже навіть затребувані серед українців.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!