Автобус до Торунь

Торунь - невеликий транспортний вузол і прекрасне містечко в Польщі, яке цікаво відвідати. Знаходиться на шляху з Варшави в Бидгощ, тому через нього проїжджають багато міжміських та міжнародних автобусів, в тому числі і з України.

Ціна квитків на прямі автобуси в Торунь з України:

  • автобус Львів - Торунь - від 700 грн.,
  • автобус Київ - Торунь - від 850 грн.,
  • автобус Луцьк - Торунь - від 700 грн.
  • автобус Харків - Торунь - від 1300 грн.

З пересадкою в тій же Варшаві заощадити можна досить істотно. Дістатися до Варшави найдешевше безпосередньо зі Львова - квиток за 15 євро, з огляду на кілометраж - цілком непоганий варіант. Зі столиці Польщі легко доїхати на внутрішніх автобусах або поїздах в Торунь. На автовокзал за квитками їхати не потрібно - продаж здійснюється онлайн.

Купуйте квитки на міжнародні автобуси Львів - Торунь, Київ - Торунь, Луцьк-Торунь і інші на сайті.

Торунь знаходиться на шляху з Лоздя в Гданськ. На захід від міста розташувався Бидгощ, а трохи віддалік - Познань.

Про Торунь

Торунь - місто в Північній Польщі і за сумісництвом батьківщина Н. Коперника. Крім того це гарне місто, можна сказати перлина на мапі туристичної Польщі.

Торунь - одне з не багатьох польських міст, яке не може похвалитися пристойною транспортною інфраструктурою і незважаючи на всі роботи по її поліпшенню, ситуація не змінюється. Водії не люблять Торунь. У місті кілька театрів в тому числі один, фасад якого виглядає як дерев'яна шафа - Театр «Baj Pomorski».

Гастрономічна пам'ятка міста Торунь - торунські пряники. Особливість - зображення історичних подій і значущих осіб. Також на пряниках часто пишуть двовірш. До речі, цікаво, що польський історик і діяч Ян Длугош назвав  найкраще, що для нього є в Польщі: краківські дівчата, взуття в Гданську  і торунські пряники.

Автобуси до Польщі

Різні міжнародні автобуси в Польщу і внутрішні по Польщі коштують досить недорого, затребувані, а також мають широку мережу. Тобто автобуси до Варшави і автобус до Кракова - лідери ринку, але це не єдині напрямки, хоча автобус Київ-Варшава і автобус Львів-Варшава все ж лідери продажів на сайті і дуже близько до них підібралися автобусні маршрути Київ-Краків та Львів-Краків. Продаж автобусних квитків здійснюється в різні міста, в тому числі в: Гдиня, Слупськ, Кошалін, Колобжег. Вибирайте відповідний рейс прямого автобуса або підбирайте пересадки.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!