Автобус Харків - Торунь

Торунь - прекрасне історичне місто в Польщі. Ціна квитка Харків - Торунь від 1300 грн.

Замовляйте інші квитки з України в Торунь:

Онлайн-купівля квитків зручна і проста. Також купити квитки можна на автовокзалі або автостанції.

Торунь

Торунь в Польщі - одне з найкрасивіших міст в Європі. Тож не дивно, що його Старе місто є об'єктом Всесвітньої спадщини, включених до списку ЮНЕСКО. Торунь було одним з небагатьох міст в країні, яке не постраждало під час Другої світової війни, але магія на цьому не закінчується. Від відомих астрономів до смачних печенек на схилах веж - вивчіть це чудове місто.

Місто, розташоване в Північній Польщі, є батьківщиною видатного і знаменитого Миколи Коперника. В середні віки Торунь був відомим торговим центром в якості члена Ганзейського союзу; в Польщі називається «Краків Півночі». Торунь - самий готичний міський комплекс в Польщі, один з найважливіших і переповнених туристичних центрів унікальної цінності, відразу після Кракова, другого найбагатшого з оригінальних і найбільш збережених історичних пам'яток міста в Польщі.

Численні музеї та інші пам'ятки.

Весь комплекс Старого кварталу Торунь, що має унікальну цінність, виміряний світовими стандартами, складається з трьох історичних міських секцій: Старе місто (тисячу двісті тридцять три), Новий Місто (1264) і Замок Тевтонського Лицаря (середина XIII ст.). Всі вони включені до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Середньовічний міської та архітектурний комплекс Торунь зберіг в цілому і являє собою цінний документ традиції і минулого.

Торунь також є одним з найбільш важливих наукових і культурних центрів в Польщі з його найбільшим і найстарішим університетом на Півночі.

Для економії грошей і часу можна купити квиток на автобус, який курсує по головних визначних пам'яток міста. Придбати квиток можна на автовокзалі або ж онлайн.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!