Автобус до Пулави

Пулави - місто на перетині шляхів між містами Люблін, Радом, Варшава і Кельце. Тобто, щоб доїхати в Пулави можна замовити квиток на автобус до Любліна, а далі сісти на місцевий автобус. Наприклад, зі Львова прямого рейсу немає, зате з пересадкою в Любліні можна організувати собі дуже дешеву і пізнавальну подорож.

Ціни автобусних квитків в Пулави з України:

  • автобус Київ - Пулави, ціна - близько 735 грн;
  • автобус Луцьк - Пулави, вартість проїзду - від 420 грн.

Про Пулави

Раніше місто Пулави називався Нова Олександрія або Новоолександрія. Пам'ятки Пулави: Садиба Чарторийських або Пулавський палац - одна з найбільших у Східній Європі, оточена парком. У парку найцікавіші об'єкти - Храм Сивіли і Готичний будиночок. Втім, якщо цікавитеся оборонними спорудам: фортецями і замками, то варто вивчити рідні - ознайомитеся з повним списком замків і фортець України.

Важливо зауважити, що на сайті продаються дуже різні автобуси до Польщі. Квитки на міжнародні автобуси до Варшави досить дешеві. Ціна проїзду Київ-Варшава взагалі неймовірно низька - від 15 євро, хоча ціни є різні. Дуже дешево буде коштувати квиток на автобус Львів-Варшава. Достатня кількість, що гріха таїти, автобусів і до Кракова. Є прямі автобуси Київ-Краків, ну і, звичайно, автобус Львів-Краків. Відвідувачі сайту можуть швидко організувати захоплюючу подорож і купити квитки на автобуси на сайті. Можна також бронювати квитки на автобуси при необхідності.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!