Автобус до Польщі з Одеси

З Одеси до Польщі в цілому багато прямих рейсів і в цьому легко переконатися на нашому сайті. Тут ви дізнаєтеся ціни проїзду Одеса - Польща за багатьма напрямками. На тему стоіомость автобусних квитків краще говорити конкретно, з цього наведе приклади рейсів в Польщу з Одеси.

Ціна квитка Одеса - Польща:

  • автобус Одеса - Варшава - від 900 грн;
  • автобус Одеса - Краків - від 714 грн;
  • автобус Одеса - Вроцлав - від 924 грн;
  • автобус Одеса - Люблін - від 800 грн;
  • автобус Одеса - Катовіце - від 840 грн.

Замовити квитки на автобус Одеса - Катовіце, Одеса - Гданськ (з пересадкою у Льво або Варшаві) можна тут же, на сайті.

Прямі рейси вказані вище, але трохи дешевше можна доїхати з пересадками.

Стандартний маршрут автобуса в Польщу з Одеси часто починається в Херсоні і Миколаєві, після чого робить зупинку або кілька в Одесі на центральному автовокзалі, автостанції Привоз або прямо навпроти Ж/д вокзалу. Далі їде через Умань, Вінницю, Хмельницький, Тернопіль та Львів. Ну а далі залежить від того, який напрямок по Польщі виконує автобусний рейс - через Варшаву або Через Краків. Також безпосередньо від перевізника залежить, де будуть відбуватися зупинки по шляху.

Рейси в польскі міста з Одесси

Без сумнівів з Одеси можна спланувати подорож також до польських міст: Гданськ, Пшемисль/Перемишль, Жешув, Хелм, Лодзь, Закопане, Щецін, Ополе, Ярослав, Радом, Ченстохова, Конін, Замосць, Пшеворськ, Ланьцут, Дембіца, Тарнув, Глівіце, Зелена Гура, Пулави, Кельце, Лешно, Єленя Гура, Бельсько-Бяла, Свебодзін, Гожув-Великопольський, Старгард-Щециньски, Злоценець, Красник, Торунь, Гдиня, Слупськ, Кошалін, Колобжег, Бидгощ, Сувалки, Аугусто, Білосток, Острув-Марзовецька, Ольштин, Хожув, Стшельце-Опольське, Забже, Битом, Легніца, Болеславец, Ездихосіце. Причому частина з напрямків припускають прямий автобус з Одеси, а інші - поїздку з пересадками в найближчих великих транспортних вузлах. Скажімо, з Варшави ви однозначно доїдете в будь-якому польському напрямку, так що можна замовити квиток Одеса - Варшава (або це може бути Одеса - Краків, Одеса - Вроцлав, Одесса - Познань), а далі будувати маршрут на внутрішніх автобусах по Польщі, або вибрати інший, більш відповідний до вашого нагоди маршрут подорожі.

Деякі пасажири можуть вибрати інший маршрут з Одеси, а саме з пересадкою в Києві або Львові. Особливо це актуально для тих пасажирів, у яких справи в цих великих українських містах. Якщо ж ні, то вигідніше купувати квиток безпосередньо, або їхати на поїзді до Львова, а там пересідати на автобус до Польщі.

З пересадкою у Варшаві і Львові можна доїхати автобусом з Одеси в Познань.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!