Автобус Одеса - Гданьск

Між двома портовими містами - Одесою і Гданськом немає прямого автобуса, проте є можливість комфортно доїхати з пересадкою у Львові і Варшаві. Ціна квитка на автобус з пересадками Одеса - Гданськ - 1575 грн. Вартість проїзду з пересадкою у Львові - від 845 грн!

Важлива деталь: Гданськ входить в міське об'єднання "Тряйместо" разом з Сопотом та Гдинею, тому фактично це одне місто, з'єднане загальною транспортною системою. Аеропорт вони також ділять між собою, хоча квитки на автобуси можна замовити і в Гданськ, і в Гдині, і в Сопот.

Поїздка Одеса - Гданськ з пересадкою у Львові:

Маршрут з Одеси до Гданська через Варшаву:

  1. автобус Одеса - Варшава, ціна квитка з Одеси до Варшави - від 882 грн;
  2. місцевий транспорт (поїзд, автобус або літак) з Варшави до Гданська.

Купити і забронювати квитки на ці автобуси і інші рейси в Польщу можна на сайті. Пам'ятайте, що придбаний квиток потрібно роздрукувати на аркуші А4 перед поїздкою на автовокзал. Без сумніву, автобусні квитки краще купувати заздалегідь.

Автобуси до Гданська

Онлайн можна знайти інші цікаві автобуси до Гданська. Ці рейси до Гданська цікавлять пасажирів не тільки через порти на Балтійському морі, справа ще й у міжнародному аеропорту, звідки можна дешево долетіти до багатьох міст Північної Європи! Авіаквитки в Гданськ також можна купити на сайті, як і на інші авіарейси до Польщі.

До вашої уваги пропонується карта рейсів з Гданська від авіакомпанії wizzair:

На сайті можна купити недорогі квитки на автобуси Київ - Гданськ і Львів - Гданськ. До речі, з Одеси можна також доїхати до Гданська з пересадкою в Києві, звідки в приморські міста є прямі автобуси.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!