Автобус Одесса - Варшава

Автобус Одеса - Варшава можна знайти прямий, до того ж в кількох варіантах. Вартість квитків на автобус Одеса - Варшава починається від 800 грн. Але все залежить від перевізника, а їх на маршруті кілька.

Маршрут: Одеса - Умань - Вінниця - Бердичів - Житомир - Рівне - Луцьк - Володимир-Волинський - Хелм - Люблін - Варшава.

Купити білет можна на сайті, тобто онлайн. Також є можливість забронювати квитки. Бронь короткочасна, але її достатньо, щоб прийняти остаточне рішення про покупку, порадитися з партнерами для подорожі або вибрати інший спосіб оплати. Хоча купувати білети найвигідніше безпосередньо на сайті за допомогою банківської карти Visa або Master Card будь-якого рівня.

Поїздва в Варшаву з Одесси з пересадкою

Поїздка Одеса - Варшава сама по собі може бути як прямим рейсом, так і передбачати пересадки, адже між Одесою та Варшавою так багато зручних транспортних вузлів. Кожен сам може обрати для себе прийнятний варіант доїхати з Одеси до Варшави, в тому числі через Київ і Львів.

Автобуси з Одеси відправляються з автостанції "Привоз", привокзальної площі та Центральної Одеської автозаправної станції на вул. Колонтаевській, 58. У Варшаві автобус традиційно прибуває на возкал "Варшава Західня".

Як варіант маршруту, можна запланувати поїздку в Варшаву з пересадкою. Наприклад, доїхати до Львова або Луцька потягом, а далі сісти на автобус до Варшави або гуляючи пішки повністю перетинати кордон на КПП Україна-Польща. Автобуси в Польщу вражають різноманітністю великих транспортних вузлів. Найпопулярніші рейси на сайті Київ-Варшава та Львів - Варшава, але вони не єдині. Але є і більш "екзотичні" варіанти, такі як Херсон - Варшава.

Про напрямок Одесса - Варшава

Одесса також портове місто, а з сусіднього Чорноморська є пасажирські судини (пароми), які курсують Чорним морем, зокрема до Грузії та Туреччини. Отже Одеса цікава полякам не менше, ніж українцям Польща. До того ж, з Одеси зручно їхати до Румунії та Молдови, а також є прямі автобуси в Стамбул. Так само у Польщі часто вигідніше їздити на місцевому транспорті, наприклад, бюджетної автобусної компанії Польськібас. Вариантов подорожі безліч!

До того ж можна сказати, що Варшава популярна сама як транспортний вузол. Два міжнародних аеропорти відкривають широкі можливості, особливо враховуючи бюджетні авіакомпанії, які літають за багатьма різноманітними напрямками. Глобальні подорожі по Європі можуть початися як поїздка до Польщі. Це дуже вигідно фінансово, адже авіаквитки в Польщу і з неї можна купити в середньому за 20 євро!

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!