Автобус Херсон - Варшава

Квитки на прямий рейс автобуса з Херсона до Варшави періодично бувають в продажі, але завжди можна доїхати з пересадкою.

Прямий автобус Херсон - Варшава - рейс незвичний, але популярний. Існує два таких рейси, до того ж це прямі автобуси. Ціна квитка на автобус Херсон - Варшава - від 300 грн. З пересадкою - від 925 грн. Автобус курсує щодня.

Маршрути автобусів Херсон - Варшава

Маршрут рейсу: 01:00 Херсон - Миколаїв - Умань - Вінниця (11:35, автовокзал, вул.Київська 8) - Вінниця (12:00, Автовокзал "Західний", вул.Хмельницьке шосе 107) - Хмельницький - Тернопіль - Броди - Варшава (5:10, Автовокзал "Західня", Аль-Єрололімскі 144). Автобус прямує з зупинками, перебуває в дорозі близько 28 годин, тому він більш зручний для пасажирів з багажем або тих, хто не любить пересадки. І, як видно з переліку квитків, їх можна забронювати на автобус на частину маршруту, наприклад на автобус Хмельницький - Варшава або автобус Умань – Варшава

Вартість авіаквитків на рейс іншого перевізника, що пропонує пряму подорож з Херсона до Варшави трохи дорожча, але якщо вирахувати відсоткове співвідношення, воно буде незначним. Графік руху: тільки понеділок та вівторок (маршрут може відрізнятися).

Херсон (09:00, Автовокзал, вул. Буденого 1) - Миколаїв - Нова Одеса – Вознєсєнськ - Першотравенськ - Умань - Біла Церква - Комсомольське (Олевський р-н) - Бердичів - Житомир - Коростень - Люблін - Варшава (10:10, Автовокзал "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144).

Купити квитки на зазначені автобуси можна онлайн. Також є можливість тимчасово забронювати квитки та визначитись з рішенням і формою оплати.

Подорож Херсон - Варшава з пересадками

Деякі пасажири віддають перевагу рейсам з пересадками. Наприклад, можна купити з/д квиток до Києва, а звідти забронювати авіаквиток на автобус до Варшави.

При цьому вартість поїздки буде наступною:

  • потяг Херсон - Київ (білети з'являються в продажу за 45 днів до відправлення). Ціна з/ д квитка - від 113 грн за місце в плацкартному вагоні. Альтернатива, якщо забронювати квитки на поїзд не вдалося, квиток на автобус Херсон - Київ - 433 грн.
  • автобус Київ - Варшава - від 420 грн, але в середньому 570 - 630 грн.

Загальний бюджет поїздки з Херсона в Варшаву на транспорт можна скоротити вдвічі, якщо купити найдешевші квитки по маршруту з пересадкою в Києві.

Хоча багато хто знає, що є прямий автобус в Польщу. Часто наш комфорт коштує дорожче сумнівної вигоди і кожен обирає прийнятний для себе варіант, враховуючи реальну ситуацію.

Дехто може захотіти спланувати наступну подорож:

  1. потяг Херсон - Київ - від 113 грн.
  2. з/д квиток Київ - Львів - від 114 грн.
  3. автобус Львів - Варшава - від 357 грн.

Автобуси в Варшаву і Європу

На сайті можна також забронювати квиток на автобус Одесса – Варшава, також можна знайти недорогой автобус Вінниця - Варшава, автобус Дніпро - Варшава, автобус Миколаїв - Варшава та інші квитки на автобуси. Скористайтеся можливістю подорожувати дешевше!

За один день можна забронювати квитки, де б не знаходився покупець! Отже тепер планувати поїздки по Європі простіше, ніж будь коли раніше!

Частина пасажирів взагалі віддає перевагу перейти кордон Украина-Польша пішки, виконавши своєрідну прогулянку, а далі скористатися місцевим транспортом, наприклад, забронювати квитки польського бюджетного автобусного перевізника Польськибас, вартість проїзду на якому починається від 1 злотих! Подорож в Польщу - один з найбільш бюджетних варіантів проїзду до країн ЄС.

Жителі Херсона через Варшаву також можуть побудувати маршрут Херсон - Берлін. Для цього потрібно спочатку знайти недорогий авіаквиток в Варшаву з Херсона, а потім купити авіаквиток Варшава - Берлін, чи білет на автобус Варшава - Берлін.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!