Автобус Херсон - Берлін

Прямий автобус з Херсона в столицю Німеччини - Берлін - справжній подарунок для всіх жителів південного регіону. Найприємніше, що ціна квитка на автобус Херсон - Берлін - від 1600 грн. Так що навіть якщо ви планували пересадку в тій же Одесі чи Вінниці на шляху до Німеччини, економічної доцільності в цьому немає - можна купити дуже дешевий квиток безпосередньо!

Рейсів з Херсона у Берлін є кілька. Маршрут Херсон - Берлін пролягає через Миколаїв, Одесу, Вінницю, Хмельницький, Тернопіль та Львів. Приємно, що в Берліні рейс не закінчується, так що пасажири можуть продовжити свою подорож по Німеччині. Це означає, що в деяких випадках  висадку саме в Берліні можна не робити, якщо пункт призначення всієї поїздки Гамбург, скажімо, або Кельн. Туди також можна доїхати на деяких з представлених автобусів.

Навіть якщо ви запланували поїздку з пересадкою у Варшаві, вам навряд чи вдасться істотно заощадити, адже квиток на автобус Херсон - Варшава коштує від 1102 грн, але і до Берліна доїхати доведеться за 17 євро, так що ціна в загалом ідентична. Так що кращий спосіб дістатися до Берліна з Херсона, якщо не вважати літака - прямий автобус.

Купити і забронювати квитки на всі рейси можна онлайн.

Оберіть:

  1. Інтервал подорожі з Херсона в Берлін;
  2. Визначтеся з місцем у салоні автобуса;
  3. Заповніть дані про пасажира;
  4. Внесіть оплату банківською картою платіжних систем Visa/Master Card;
  5. Роздрукуйте квиток на аркуші А4.

Інші рейси в столицю Німеччини також можна знайти онлайн. І зауважте - без звернень на автовокзал - просто зайдіть на сайт з підключеного до мережі девайса і зможете вибрати рейс до Берліна і по інших європейських маршрутах. Міжнародні автобуси в Берлін, які як правило набувають: Київ - Берлін, Львів - Берлін, Харків - Берлін, Одеса - Берлін, Кременчук - Дніпро, Вінниця - Берлін.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!