Автобус в Берлін

Берлін - столиця і один з великих міст Німеччини. Берлін відкриває шикарне транспортне сполучення із західною Європою, а там більшою популярністю користуються поїзди і Німеччина в цьому плані займає лідерські позиції. Автобуси в Німеччину з України, Росії, Білорусії, Прибалтики, Польщі дуже популярні. Адміністративний і урядовий центр сюди перенесли після смакоти Східної і Західної Німеччини - Залізна завіса впав, а Берлінська стіна була зруйнована.

Втім, автобуси також представлені добре. Є прямі рейси як в сусідні країни, так і більш далекі, припустимо в Іспанії чи Португалії. Звичайно ж є сполучення зі столицею Данії, а також прямі автобуси в Скандинавські країни через Мальме (Швеція).

Для Східної Європи Берлін має важливе транспортне значення і з більшості міст є прямий рейс до Берліна.

Квитки на автобус до Берліна

Квитки на автобус до Берліна можна замовити на сайті. Просто введіть напрямок з кінцевим пунктом (або однієї з зупинок) Берлін і купуйте квиток. Все це можна здійснити онлайн, якщо ви можете вказати в квитку коректні дані реального пасажира. Увага - змінити ім'я в куплених квитках або навіть заброньованих не можна. Несправжнє ім'я послужить відмовою при посадці.

Вказуйте ім'я та прізвище, а також інші необхідні дані латиницею або англійською мовою в точній відповідності із закордонним паспортом. Це важливо як для водія автобуса в Берлін, так і для німецьких митників, які можуть не пустити в країну при розбіжності інформації в квитку і паспорті. Оплатити можна банківською картою, відкритою в системі віза або Мастеркард.

Квитки на автобуси в Берлін, як і інші, куплені на сайті фрі Тревел, слід роздрукувати на аркуші А4 для пред'явлення водієві. Тільки роздрукований квиток дає право на проїзд! Якщо ви просто покажете його на екрані пристрою - в посадці буде відмовлено. Краще потурбуватися про це до прибуття на автовокзал.

Ціна квитків на автобус в Берлін

Ціна проїзду в Берлін на автобусі залежить від міста напрямки перевізника. Це два основні чинники, які в принципі впливають на ціну квитка на автобус до Берліна.

Ціна поїздки Москва - Берлін залежить від пересадки. Ви можете змінити автобус в Києві, Мінську або Варшаві і вартість буде залежати від комбінації квитків.

 • Ціна квитка на автобус Прага - Берлін - від 15 євро.
 • Проїзд автобусом Брно - Берлін - обійдеться від 27 євро на прямий рейс і від 21 - на автобус з пересадкою в Празі.
 • Ціна подорожі Мінськ - Берлін - від 58 євро;
 • Ціна автобусного квитка Калінінград - Берлін - від 64 євро з пересадкою
 • Тариф перевізника Варшава - Берлін - від 19 євро. Автобус до Варшави, тобто у зворотний бік, варто соотвественно.
 • Вартість рейсу Познань - Берлін - від 8, 40 євро, а в дорозі - від трьох годин.
 • Тариф маршруту автобуса Вільнюс - Берлін - від 39 євро.
 • Вартість квитка на автобус Брест - Берлін - від 68 євро, але з пересадкою у Варшаві буде дешевше.
 • Ціна квитка на автобус Амстердам - Берлін - від 27 євро
 • Ціна квитка на автобус Париж - Берлін - від 40 євро;
 • Ціна квитка на автобус Брюссель - Берлін - від 43 євро.

Вартість поїздки в Берлін їх деяких міст України:

Як ви розумієте, на всі квитки на автобуси до Німеччини різні ціни за тим же маршрутом і залежить це те як об'єктивних так і суб'єктивних причин.

Об'єктивна причина - відстань. Тобто є пара міст, які рейс з'єднує. Є певні витрати на бензин, зміст автобуса, оплату роботи водія. Знизити ціну менш собі вартості самої перевезення може тільки помилка системи, що неприємно або ж акція від перевізника. Наприклад, квиток на міжнародний автобус за 10 грн, хоча таких цін в принципі бути не може за багатогодинний переїзд. Або ж ціна може бути нижче на 10, 20 або 50% - на скільки вистачить фантазії і ресурсів перевізника.

Суб'єктивна причина - перевізник. Адже в системі хоч і показані всі автобуси однаковими графами, але автобусні компанії різні. У них різний набір послуг, різні автобуси, різні доповнення. Наприклад, в одних автобусах у кожного пасажира є розетка і екран за спинці переднього сидіння, а в інших немає. Одні роблять експрес рейс, а інші - довгу подорож з безліччю зупинок. За вартістю не можна визначити, хороший автобус чи ні. Це завжди лотерея, адже у одного перевізника можуть бути різні автобуси і екіпажі. Тому ви ніколи на перед не знаєте, якою буде саме ваша поїздка на автобусі. Але як правило, пасажири залишаються задоволені як ціною, так і сервісом.

З Харкова до Берліна немає прямого автобуса, квиток на який на момент написання статті, можна було б купити в системі. Більшість пасажирів вибирають рейси з пересадками: Київ, Львів, Варшава, Щецин (Польща), Горжув-Великопольський. Всі автобуси у напрямку Харків - Берлін можна замовити онлайн. А ось з Одеси в Берлін є прямий автобус.

Як доїхати до Берліна

Навіть якщо ціна квитків на автобуси здається вам занадто високою, то з цієї ситуації є кілька виходів.

Як доїхати до Берліна, крім прямого автобуса:

 • Пошукати авіаквиток до Німеччини. Тим більше що деякі лоукост України мають прямі рейси в німецькі міста. Якщо напрямки Вам також не підходять, то оптимально влаштувати пошук дешевих авіаквитків по всім авіакомпаніям.
 • Шукати рейс з пересадкою у Варшаві. Купуєте квиток на автобус до Варшави (наприклад, Київ-Варшава або Львів-Варшава) і вже з польської столиці шукайте автобуси до Німеччини.

Скільки їхати автобусом до Берліна

Скільки займе дорога до берлина - залежить від точки відправлення. Краще, звичайно, їхати з найближчих міст Польщі та Німеччини - тоді час подорожі буде мінімальним, але ситуації бувають різні. Також багато що залежить від маршруту автобуса і кількості, а також тривалості зупинок в дорозі.

Ось деякі приклади тривалості подорожей у Берлін на автобусі:

 • тривалість поїздки з Києва до Берліна від 21 до 27 годин;
 • зі Львова до Берліна їхати від 13 і до 26 годин в залежності від рейсу;
 • довжина поїздки по часу Варшава - Берлін 7-9 годин - залежно від того на який автобус купите квитки;
 • рейс Пізнати - Берлін займе від трьох годин;
 • з Праги до Берліна автобусом добиратися трохи більше чотирьох годин.

Але автобуси є різні, тому перевіряйте термін перебування в Берлін в кожному окремому випадку, незалежно від відстані між містами, адже в кінцевому рахунку все залежить від рейсу.

Автобус Київ - Берлін

Один з найдешевших, доцільних і комфортних способів поїхати в Німеччину - автобус Київ - Берлін. На момент контролю ціна квитка Київ - Берлін становила 1470 грн, що по курсу становило 53 євро. Трохи заощадити вийти, зробивши пересадки в Варшаві і Львові, вибираючи найдешевший транспорт по маршруту. Але хто гарантує, що ви не витратите ці гроші на автовокзалі на каву і ласощі, чекаючи свого рейсу.

Однозначно прямий автобус дешевше, ніж літак. Прямих лоукостів на момент написання статті в Берлін не було, зате ви можете долетіти в Ганновері, а там пересісти на автобус до Берліна. Але не забувайте про кілька речей:

 • вартість трансферів в аеропорт в Україні і з аеропорту в Німеччині;
 • Час, що буде витрачено на очікування відбуття;
 • ціну за провезення багажу (в лоукост навіть велика ручна поклажа оплачується);
 • витрати на кафе або громадський транспорт в місті прильоту.

Так що так, на сьогоднішній день квиток на автобус Київ - Берлін не тільки один з найдешевших варіантів, але і дає можливість подати документи в посольство на отримання візи, що неможливо, якщо ви плануєте їхати автостопом і сумнівно у випадку з BlablaCar.

Автобус Львів - Берлін

Пасажири із Західної України виберуть інший пункт відправлення в Німеччину і швидше за все націляться на квитки Львів - Берлін. Вартість рейсу Львів - Берлін не набагато нижче, ніж у напрямку Київ - Берлін, але зате він займає менше часу і набагато більш зручний для подорожей, ніж столиця України. Крім того зі Львова дешевше і зручніше їхати в Берлін з пересадкою у Варшаві.

Рейси з Укрпїни до Берліну: Вінниця - Берлін, Дніпро - Берлін, Кременчук - Берлін, Херсон - Берлін, Миколаїв - Берлін, Хмельницький - Берлін, Тернопіль - Берлін, Мелітополь - Берлін, Запоріжжя - Берлін та інші.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!