Автобус Вінниця - Берлін

З Вінниці до Берліна є кілька прямих рейсів. Найдешевша ціна квитка на автобус Вінниця - Берлін - від 1500 грн. Час в дорозі з Вінниці до Одеси - близько 20 годин.

Основні маршрути автобусів, що проїжджають через Вінницю їдуть і через:

  • Одесу,
  • Умань,
  • а потім слідують в Хмельницький,
  • Тернопіль,
  • Львів.

Так що звідти ви також можете придбати квитки на автобуси в Берлін і тарифи будуть відрізнятися. Якщо є необхідність, можна підібрати маршрут з пересадкою в Києві або Львові, але навряд чи ви на цьому багато заощадите. У випадку з рейсом в Берлін з Вінниці - краще і дешевше купувати квиток на прямий автобус, тому, що квитки на рейси Київ - Берлін, Львів - Берлін, Харків - Берлін, Одеса – Берлін дешевші максимум на 100 -150 грн, а до цих міст ще доїхати треба. Виняток, коли у вас справи в Києві або Львові. В Одесу так взагалі їхати сенсу немає в даному випадку.

Замовити квиток на автобус Вінниця - Берлін можна на сайті. Купівля відбувається за стандартною схемою:

  1. Обираєте рейс по заданих параметрах;
  2. Впишіть дані про пасажира та контакти;
  3. Оплачуєте квиток на автобус Вінниця - Берлін картою visa або master card;
  4. Роздруковуєте квиток на аркуші А4.

І це все - ви маєте право сісти на рейс з Вінниці до Берліна. Так що їхати на автовокзал вам належить тільки для посадки в автобус до Німеччини. До речі, відправлення рейсів Вінниця - Берлін відбувається на Вінницькому автовокзалі за адресою Київська, 8. Як правило - з платформи №1. Але краще уточнити на місці. Приємної подорожі!

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!