Автобус Львів - Берлін

Автобусом зі Львова до Берліна можна доїхати трохи дешевше, ніж на рейсі між столицями Німеччини та України. Якщо ціна за квиток на автобус Львів - Берлін - від 1350 грн, то вартість квитка на рейс Київ - Берлін стартує від 1470 грн. Що краще, дешевше та зручніше в кожному конкретному випадку - вирішувати пасажирам. Головна вигода сайту в тому, що всі ціни можна подивитися навіть на смартфоні або планшеті, не кажучи вже про ноутбук або домашньому комп'ютері та їхати на автовокзал немає необхідності.

Крім прямого рейсу, можна спланувати поїздку з пересадкою в Польщі. В даному випадку оптимальним пунктом буде Варшава. В результаті ваші покупки будуть виглядати так:

Так що сміливо можете купувати квиток до Польщі. До речі, в разі покупки квитка Львів-Варшава і візу можна оформити в Польщу, хоча і небажано, оскільки Німеччина часто посилює контроль на своїх державних кордонах. Також важливий момент при плануванні поїздки з пересадками - затримки автобуса при проходженні кордону, які бувають абсолютно різними і все залежить від черг на КПП. Робіть запас часу, за який ви встигнете познайомиться з визначними пам'ятками. Або ж купіть квиток на прямий автобус Львів - Берлін, тим більше, що ціна прийнятна від 1350 грн.

Квиток на автобус Львів - Берлін

Прямий рейс Львів - Берлін - одне з кращих рішень. Невисока ціна проїзду зі Львова до Берліна щодо інших видів транспорту робить свою справу. Притому Берлін перебуває практично впритул до східного кордону, так що подорож до Берліна дозволяє купити найдешевші квитки на автобуси до Німеччини (або одні з таких).

Квитки доступні до покупки, як і по інших напрямках на сайті. Схема дуже проста:

  • Вказуєте параметри пошуку: маршрут і дату;
  • Обираєте рейс з представлених;
  • Визначаєтеся з місцем в салоні автобуса Львів-Берлін;
  • Заповнюєте інформацію про пасажира;
  • Оплачуєте квиток;
  • Роздруковуєте електронний квиток Львів - Київ на аркуші А4.

І ви готові до посадки на автобус.

Авіаквитки Львів - Берлін

На даний момент немає прямого авіасполучення між Львовом та столицею Німеччини. Тим більше перельотів на бюджетних авіакомпаніях. Хіба що Люфтганза літає до Львова з Мюнхена, так що в цілому авіаквитки в Німеччину зі Львова є. Питання в ціні таких авіаподорожей. Плюс з Мюнхена ще потрібно дістатися в Берлін наземним або повітряним транспортом. Також не варто забувати про час, витрачений на пересадку, поїздку в аеропорт і з нього. У будь-якому випадку на даному етапі квиток на автобус вигідніше, ніж авіаквиток в Берлін.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!