Автобус до Німеччини

Автобус до Німеччини можна замовити на сайті, як і багато інших квитки по різним європейським напрямками. Особливою популярністю в Східній Європі як пункт прибуття користується Берлін. І це не дивно, оскільки столиця Німеччини так близько знаходитися до кордону зі східного боку. Квитки на автобус - не самий шуканий квиток, адже в Німеччині більш популярні потяги і літаки і тим не менш у автобусів своя окрема ніша. Є навіть компанії-лоукост, що пропонують купити квитки за дуже низькими цінами.

Якщо ви вирішили поїхати в Німеччину, але не впевнені, чи дадуть вам візу (а німецький візовий центр, як і прикордонна служба, дуже стежать за переміщенням іноземців німецькій землі, то купити квиток на автобус - ідеальний вихід з положення, якщо не вийшло знайти дешевий квиток на літак.

Доїхати до Німеччини з України на автобусі - завдання не з легких для тих, хто не дуже добре переносить довгі переїзди та в таких випадках виходи такі:

 • купувати квиток на автобус зі Львова (наприклад, Львів - Берлін), а по території України їхати на поїзді;
 • організовувати рейс з пересадками, припустимо у Львові, Варшаві та навіть Познані. Плюс в тому, що така поїздка може бути навіть дешевше;
 • шукати дешеві квитки на літаки в Німеччину.

Так що вихід з положення завжди можна знайти при бажанні і при цьому зовсім не обов'язково витрачати багато грошей. Звичайне подорож без вишукувань не вимагає великих витрат.

На сайті можна знайти рейси в німецькі населені пункти: Магдебург, Мюнстер, Мюнхен, Франкфурт-на-Майні, Аугсбург, Байройт, Білефельд, Ерфурт, Єна, Інгольштадт, Карлсруе, Мангейм, Оснабрюк, Трір, Штутгарт, Ессен, Вюрцбург, Нюрнберг, Мендіг, Фрайбург-в-Брайсгау, Хемніц, Цвіккау, Ашаффенбург, Гейдельберг, Тоштедт, Кайзерслаутерн, Саарбрюкен, Хайльбронн і багато інших. Замовити на сайті можна квитки в Бонн, Брауншвейг, Бремен, Кельн, Дессау Хоф, Йена, Кобленц, Ульм, Регенсбург, Лер, Геттінген.

Ціна квитка на автобус до Німеччини

Ціна, а також скільки їхати автобусом до Німеччини залежить від конкретної точки відправлення, а також рейсу, тому перевіряйте інформацію в системі, адже для кожного напрямку вказані час і дата відправлення і прибуття, а якщо навести курсор на зображення чорного автобуса, то можна дізнатися кількість годин в дорозі без підрахунків. Теж саме можна сказати про вартість квитків на автобус в Німеччині, адже все дуже індивідуально і сильно залежить від тарифів перевізника. А дізнатися, скільки коштує квиток в системі дуже просто - головне вибрати рейс і справа буде видно остаточна ціна.

Один з найприємніших Авіант - квиток на автобус Прага - Берлін, ціна якого - від 15 євро.

Візьмемо інші найпопулярніші рейси до Німеччини, щоб глибше поринути в це питання.

Ціни на автобуси Україна - Німеччина

Щоб дізнатися ціну, потрібно знати, який саме рейс цікавить, щоб порівняти всіх перевізників. Як правило багатьох цікавить як потрапити до Німеччини з Києва і один з варіантів - доїхати автобусом. І список не обмежується автобусами в Берлін! До речі, по Німеччині можна купувати дешеві квитки перевізника flixbus, які є в системі на нашому сайті.

 • автобус Київ - Берлін - від 1470 грн. на рейс Херсон - Бонн і 20 годин в дорозі. Замовити квиток наавтобус Київ - Берлін можна онлайн;
 • автобус Київ - Гамбург - від 1 585 грн і добу в дорозі;
 • автобус Київ - Дортмунд від 1627 грн і близько 30 годин в автобусі;
 • автобус Київ - Ганновер - від 1 575 а з пересадкою - від 1470 грн.

Втім, автобуси в Гамбург, також як і в інші нечецкіе міста є не тільки з Києва або України, а й з багатьох європейських міст. Дивною затребуваністю користуються автобуси в Бремен, куди з Гамбурга можна доїхати за 5-6 євро.

Замовити квиток також можна і в більш дрібні міста Німеччини, не тільки в Берлін. На сайті продаються проїзні квитки на автобуси в Хоф - це маленьке місто поруч з чеським кордоном, причому квитки є і з Києва, Львова, Харкова, Одеси, Запоріжжя, Кременчука, Вінниці, Тернополя та навіть Дніпра і Херсона! З Києва і Львова мінімальна вартість квитка в Хоф - 1470 грн на момент перевірки. Перевірте, що цікавлять Вас дати.

Якщо прямого рейсу до Берліна немає, як, наприклад, Харків - Берлін, то можна спланувати поїздку з пересадкою через: Київ, Львів, Варшаву, Прагу та інші міста, квитки на які легко забронювати або оплатити онлайн. Квиток на автобус Харків-Мюнхен також є в наявності.

Крім цього у продажу є квитки на автобуси за напрямками: Одеса - Берлін, Вінниця - Берлін, Харків-Берлін, Дніпро - Берлін, Кременчук - Берлін, Херсон - Берлін, Миколаїв - Берлін, Хмельницький - Берлін, Тернопіль - Берлін, Мелітополь - Берлін, Запоріжжя - Берлін та інші.

Автобуси Київ - Німеччина

Прямі рейси є і в більш дрібні міста з Києва, не тільки в столиці Німеччини - Берлін. Більшість рейсів ви зможете знайти і замовити на сайті. Це не складно, тим більше, що вибір рейсів з Києва досить широкий. Ви можете купити або забронювати квитки: Київ - Лейпциг, Київ - Ульм, Київ-Франкфурт, Київ-Гамбург, Київ - Ганновер, Київ-Карлсрує, Київ-Магдебург, Київ-Мюнхен, Київ-Оснабрюк, Київ-Регенсбург.

Автобуси Львів - Німеччина

Рейси зі Львова до Німеччини досить популчярни і багато з них можна знайти на сайті в тому числі і маршрути в невеликі населені пункти. Серед таких варіантів напрямків автобусів можна назвати міжнародні рейси: Львів - Лейпциг, Львів-Ульм, Львів-Франкфурт, Львів-Ганновер, Львів-Карлсруе.

Автобуси Львів - Німеччина:

Автобуси в Німеччину з інших міст України

Рейси автобусів Харків - Німеччина припускають пересадки, або в Києві, або навіть в Варшаві. Тобто пасажир по суті купує два квитки: на автобус Харків - Варшава і Варшава - Берлін. Ціна залежить від тарифів в комбінації цих квитків. Також ви можете вибрати в системі рейс з пересадками і тоді комбінація буде підібрана автоматично! Можна зробити пересадку і в Києві, купивши квиток на поїзд чи автобус Харків - київ, а потім пересісти на автобус Київ-Берлін.

А ось з Одеси до Німеччини можна дістатися на прямому автобусі від 1430 грн. за квиток і 27 годин в дорозі. Автобус відправляється з Одеського центрального автовокзалу на Коллонтаевская 58. Проте, навіть в цьому випадку можна підібрати квиток з пересадкою, хоча з огляду на невисоку ціну, навряд чи вийде виявити щось більш цікаве.

Можна прбдаби білети Вінниця-Карлсрує.

Автобуси Білорусь - Німеччина

Автобус Білорусь - Німеччина:

 1. Автобусом до Німеччини з Мінська можна дістатися до столиці. Квиток Мінськ - Берлін обійдеться від 58 євро.
 2. Автобуси Брест - Німеччина коштують від 68 євро, але з пересадкою у Варшаві вийде значно дешевше.

Автобус Росія - Німеччина також є прямий, хоча квитки на автобус до Німеччини, а точніше в Берлін з Москви бувають у продажу рідко.

Також на сайті є продаж квитків до Німеччини з різних міст Європи:

 • автобус Варшава - Берлін, ціна квитка - від 19 євро.
 • автобус Прага - Берлін, ціна квитка - від 19 EUR.
 • автобус Вільнюс - Берлін, ціна квитка - від 39 євро.
 • автобус Амстердам - Берлін, ціна квитка - від 27 євро.
 • автобус Рига - Берлін, ціна квитка - від 57 EUR.
 • автобус Париж - Берлін, ціна квитка - від 40 євро.
 • автобус Копенгаген - Берлін, ціна квитка - від 37 євро.
 • автобус Барселона - Берлін, ціна квитка - від 85 EUR з пересадкою.
 • автобус Відень - Берлін, ціна квитка - від 30 євро.
 • автобус Таллінн - Берлін, ціна квитка - від 69 євро з пересадкою.

Міжнародні автобуси до Німеччини

На сайті є квитки на міжнародні автобуси в різні німецькі міста, в тому числі в: нинішню столицю Берлін, Брауншвейг, який знаходиться фактично між столицею і Ганновером (те ж саме можна сказати і про Магдебург, але він на схід. Також на сайті можна замовити квиток на автобус Київ-Магдебург), Бремен, студентський Мюнстер, Гамбург, Ганновер, Дессау, в один з найбільших міст і найважливіший транспортний вузол для Західної Німеччини - Дортмунд, Дрезден, Дуйсбург, Дюссельдорф, Кассель, один з найкрасивіших німецьких міст Кельн, де до в йому ще й багато світових виставки проводять, місто Кобленц серед середньовічних замків в долині Рейну, Лейпциг, Мюнстер, Мюнхен, Франкфурт-на-Майні, Аугсбург, Байройт, Білефельд, Ерфурт, Єна, Інгольштадт, Карлсруе, Мангейм, Оснабрюк, Трір, Штутгарт, Ессен, Вюрцбург, Нюрнберг.

Міжнародні рейси до Німечини:

Автобуси в Ганновер грають сполучну роль злити Півночі і Центру Німеччини, адже Ганновер знаходиться в центрі країни і квитки до багатьох міст стоять до 10 євро, що дуже дешево для багатогодинної поїздки по Німеччині. Ганновер - один з транспортних вузлів для наземного транспорту.

З туристичної точки зору буде дуже цікаво поїхати в німецьку Флоренцію-на-Ельбі, а якщо серйозно, то в Дрезден. Приголомшливо красиве місто Дрезден, який в кінці Другої світової вогненним смерчем зрівняли з землею відновлювали близько сорока років і тепер там є що подивитися. У тому числі на картини геніальних художників.

Приміський Дуйсбург в Західній частині Німеччини, недалеко від Голландії, також цікавий для багатьох прямим і дешевим транспортним сполученням з Нідерландами (в Амстердам можна знайти квитки за 15 євро) і з Брюсселем за 27 євро. Якщо купувати квитки раніше, можна знайти і більш дешевие.Дюссельдорф розташувався зовсім недалеко.

Також можете заїхати на батьківщину братів Грімм в Кассель і помилуватися на статую Геркулесса.

Всього за вісім євро з Берліна можна дістатися на автобусі в Лейпсіг - також цікавий до відвідування німецького міста, а звідти вирушити в Дрезден, подивитися на прекрасні твори мистецтва пензля старих майстрів.

Не можна залишити і один з найбільших транспортних центрів Центральної Європи - вічно веселий Мюнхен з його чудовими музеями і комунікаційними можливостями (і справа не тільки в пиві). На автобусі в Мюнхен можна доїхати бістро і легко з найближчих міст і країн і коштувати це буде зовсім не дорого. Просто перевірте онлайн цікавить Вас напрямок!

Дешеві квитки можна купити на flixbus.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!