Автобус Львів - Ульм

Ульм - місто в Німеччині між Штутгартом та Мюнхеном і сюди є прямі автобуси зі Львова та інших міст України. Ціна квитка на автобус Львів - Ульм - від 1575 грн. Найнижчий тариф на автобус Запоріжжя - Хайльброн через Львів:

  • Київ - Франкфурт;
  • Херсон - Карлсруе;
  • Київ - Штутгарт;
  • Запоріжжя - Хайльбронн;
  • Херсон - Херне.

Практично усі автобуси до Німеччини через Ульм відправляються з автовокзалу по вулиці Стрийська у Львові, що вважається головною автостанцією міста.

Через Львів можна побудувати і довший маршрут автобуса в Ульм. Наприклад, такі рейси, як Київ - Ульм. При бажанні ви також можете розбити рейс Львів - Ульм на частини і зробити пересадку в Кракові або іншому місті Польщі або Німеччини, але дешевше прямого рейсу з України знайти швидше за все не вийде, оскільки ціна і так невисока, враховуючи відстань.

Придбати та забронювати квитки на автобуси Львів - Ульм можна онлайн. Ви обираєте ті рейси, що вам сподобалися і можете оформляти замовлення на сайті. Це дуже просто завдяки інтуїтивно зрозумілій системі замовлення. Оплата можлива платіжними картами та пейпал.

В системі можна знайти автобусні квитки в Берлін за низькими цінами. Купити їх досить легко - як і всі інші, завдяки зручній системі пошуку та бронювання. Найчастіше пасажири на сайті купують квитки на такі рейси як Київ - Берлін або Львів - Берлін. Ще часто замовляють квитки Варшава - Берлін або Прага - Берлін. Але це залежить від ситуації. Ви можете обрати різні квитки на автобуси до Німеччини.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!