Автобус Київ - Берлін

Автобуси в Берлін з Києва являють собою один з найбільш дешевих видів транспорту в Німеччину. Ціна квитка на автобус Київ - Берлін - від 1470 грн. (десь 53 євро за курсом валют на момент написання статті). Це досить недорого для 20 годин в дорозі, адже відстань між столицями України та Німеччини досить велика.

Рейси, що роблять зупинку в Берліні, продовжують свій маршрут далі вглиб Німеччини: до Бонна, Штутгарта, Кельна, Ростка, Дортмунда та в інші німецькі міста. Так що якщо пункт призначення Вашої подорожі не Берлін, ви цілком можете купити квиток на прямий рейс в інше місто Німеччини. Тобто для пересадки не обов'язково купувати квитки на автобуси в Берлін, адже система пропонує більш широкі можливості для планування подорожей і багату сітку маршрутів.

Квиток Київ - Берлін

Квиток до Берліна можна замовити на сайті. Всі рейси, які з'являються в системі актуальні і доступні для придбання. Система проста і зрозуміла:

 • Вводите пункт відправлення - Київ;
 • Відзначаєте місто прибуття - Берлін;
 • Позначаєте дату поїздки (в розширеній формі пошуку можна вказати діапазон);
 • Обираєте валюту;
 • Тиснете "Пошук".

Зі списку можна обрати рейс, причому як в мобільному, так і на сайті можна подивитися всю інформацію про рейс та купити той квиток Київ - Берлін, який підійде вам по всім параметрам. Будь то час, графік або ціна.

Квитки також можна бронювати. Причому, на добу ви можете забронювати квиток абсолютно безкоштовно. Якщо оплата не надійде за цей термін, бронювання автоматично скасовується.

Найпопулярніші способи оплати квитків на автобуси Київ - Берлін:

 • платіжні карти Visa і Master Card;
 • paypal;
 • термінал;
 • каса банку за вказаними реквізитами (є в листі, підтверджуючому бронь).

Обирайте найзручніший для Вас!

Поїздка з Києва до Берліна через Львів і Варшаву

Квиток на автобус з Варшави до Берліна коштує 17,85 євро. І це означає можливість економії у випадку, якщо ви доберетеся на автобусі до Варшави, а потім пересядете на рейс до Берліна.

Маршрут буде виглядати наступним чином:

Якщо виключити з цієї формули витрати на каву в автовокзалі Варшави, то можна заощадити деяку суму. Але знову таки. Для багатьох велике питання - чи відбудеться економія. Оскільки не варто забувати про можливі покупки в місці пересадки, особливо якщо вона триває кілька годин. З іншого боку, якщо у вас є справи в Варшаві, то пересадка відмінний вихід і буде вам більш вигідна, ніж прямий рейс.

Ще є варіант проїзду через Львів і Варшаву:

 • поїзд або автобус Київ - Львів;
 • автобус Львів - Варшава - 12 євро;
 • автобус Варшава - Берлін - від 17,85 євро.

У цьому випадку багатьох цікавить навіть не економія, а комфортна ніч у поїзді до Львова, що теж важливо.

Доїхати до Берліна

Крім автобусів є й інші можливості доїхати до Берліна. Ви можете:

 • замовити квиток на літак Київ - Берлін,
 • спланувати подорож на поїзді з Києва до Берліна,
 • комбінувати кілька видів пасажирського транспорту у напрямку Україна - Німеччина.

Вище докладно зазначено, як доїхати до Берліна зі столиці України на автобусі.

Ще один популярний спосіб поїздки - BlablaCar, це коли ви підсаджуєтесь в машину до людини, яка їде в Берлін і платите свою частину за паливо. Будьте пильні, оскільки для багатьох це вже бізнес з розвезення людей, так що за дарма не переплачуйте.

Літак Київ - Берлін

Вартість авіаквитка Київ - Берлін в два рази вище, ніж на автобус, а от з поїздом за ціною квиток на літак може легко конкурувати. В середньому на переліт з Києва туди й назад ви витратите близько 200 євро з звичайної авіакомпанією. І швидше за все це буде переліт з пересадкою. Без пересадки квитки часто дорожче.

Авіаквитки в Німеччину є також у бюджетних авіакомпаній. Але прямого рейсу в Берлін на сьогоднішній день немає, зате можна долетіти в Кельн, Дортмунд, Гамбург, Ганновер, Меммінген (біля Мюнхена), Нюрнберг. Тобто ви можете спочатку долетіти до одного з цих міст, а потім пересісти на автобус в Берлін.

Також є авіаперельоти до Варшави, звідки на автобусі можна доїхати до Берліна за 17,85 євро.

Поїзд Київ - Берлін

Прямого поїзда з Києва до Берліна немає, але ви можете замовити квиток на потяг до Варшави, а з Варшави купити квиток в Берлін. Але варто зазначити, що онлайн це зробити не можна - доведеться йти в касу вокзалу. В Україні в принципі не продаються квитки на міжнародні поїзди. У Польщі та Німеччині схожа ситуація в деяких напрямках - там все залежить від того, яка залізнична компанія здійснює перевезення. Наприклад, Deutsche Bahn, не має рейсів до Варшави, тому і такий квиток купити у них не можна.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!