Автобус Прага - Берлін

Берлін і Прага - великі європейські столиці, які варто відвідати. Найдешевший спосіб - автобус. Ціна квитка на автобус Прага - Берлін - 15,45 євро. В дорозі пасажири будуть 4:30 години або близько того, в залежності від рейсу.

Маршрут Прага - Берлін:

  • окремий рейс з Праги до Берліна;
  • відрізок шляху Прага-Берлін часто є частиною більш довгого маршруту: Варна - Берлін, Софія - Берлін, Прага - Гамбург та інші.

З усіма варіантами ви можете ознайомитися на сайті. Також ви можете знайти інші цікаві квитки з Праги або в цю чудову столицю. Крім того ви можете знайти квитки до Праги і побудувати довгий автобусний маршрут, щоб доїхати до пункту призначення з найбільшою вигодою. Тим більше, що в Прагу можна знайти квитки з багатьох міст Європи безпосередньо і недорого. Або ж знайти ж/д квиток.

Квитки на автобус Берлін - Прага

Замовити квитки на автобуси Берлін - Прага можна на сайті:

  • Оберіть рейс, вказавши інтервал та дату;
  • Заповніть особисту й контактну інформацію;
  • Оплачуєте або бронюєте квиток.

Якщо ви квиток оплатили, то його потрібно роздрукувати і ця форма дає право на посадку в салон. У рідкісних випадках такий квиток потрібно міняти на звичайний у касі, але це винятки.

Автобуси в Німеччину

Ви можете вибрати різні квитки на автобуси до Німеччини, благо функціонал сайту дозволяє зробити це швидко і легко. В системі можна знайти квитки в Берлін. Замовити їх так само не складно, як і всі інші квитки в Німеччину і по Європі. Найчастіше купують квитки Київ - Берлін або Львів - Берлін. Безсумнівно, користуються популярністю і такі напрямки рейсів як Варшава - Берлін або Прага - Берлін.

Автобуси в Берлін

Автобуси в Берлін менш популярні, ніж залізниця. Потяги в цілому більш поширені, ніж автобуси в Німеччині зокрема. Хоча європейський бюджетний автобусний перевізник flixbus і інші готові з цим сперечатися. Автобуси не менше комфортні, мають wi-fi і нижчу вартість проїзду.

Берлін - це не тільки столиця Німеччини, але і один з великих міст Європи. Через свою складну історію сьогодні - це з одного боку мультикультурне співтовариство, яке в певному сенсі несе відбиток двох воєн. Чудова столиця була буквально розбита бомбардуванням, а також довгий час розділена Берлінської Стіною, а по суті "Жележною завісою".

Східний Берлін сьогодні більш простий, з відбитком Радянського ладу, але з іншого боку - і більш бюджетний. Сьогодні Східний Берлін не тільки відлуння минулого, а й серце культурної та сучасного життя. Менша орендна плата дозволяє селитися тут художникам, діячам культури, відкриваються невеликі авторські магазинчики. Загалом, хіпстерская культура, стартапи та всі нововведення сьогодні мають базу в Східному Берліні.

Автобуси в Прагу

Автобуси в Прагу є з більшості великих міст Європи. Це обумовлено центральним положенням країни. Їхати з Праги недалеко. Будь то Польща, германію або Франція. Саме тому бюджетні авіакомпанії розвиваються в Чехії в останню чергу - тут і так з недорогим транспортом все добре.

Крім того Прага - одне з найкрасивіших міст світу, один з небагатьох, який зберіг середньовічний колорит. Прекрасні собори, вежі, мости - все це дихає старовиною і налаштовує на романтичний лад. Візит до Праги запам'ятається на все життя!

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!