Автобус в Кассель

Кассель знаходитися в Центральній частині Німеччини між Лейпцигом і Дортмундом, а також Франкфуртом і Ганновером. Але насправді це зовсім невелике місто - близько двохсот тисяч населення. Навколо розташувалися такі ж невеликі Геттингем, Падеборн, Ерфурт, Гессену. Усюди можна доїхати автобусом.

Ціна квитка на автобус в Кассель

Якщо Вас цікавить скільки коштує квиток на автобус до Касселя, то важливо знати пункт відправлення, адже відстань між пунктом відбуття і прибуття грають в ціні не останню роль. Чим менше відстань, тим менше ціна. "Зламати" це правило можуть 2 обставини:

Акція від автобусного перевізника, тоді вартість квитка на міжнародний автобус може бути хоч 10 грн.

Рейс між великими транспортними вузлами зазвичай дешевше, ніж між містами, які ближче, але набагато менше.

Наприклад, з України "розцінки" на проїзд в німецьке місто Кассель будуть наступними:

  • автобус Київ - Кассель - від 2442 грн. В дорозі - 26 годин. Прямий рейс є у неділю.
  • автобус Львів - Кассель - від 2025 грн. В дорозі майже 20 годин. Рейс відправляється з Одеси.
  • автобус Луцьк - Кассель - від 2625 грн. (з пересадкою).
  • автобус Одеса - Кассель - від 2430 грн. і в дорозі 33 години.

Автобуси з Німеччини

Як ви бачите з пересадкою можна доїхати в Кассель з багатьох міст, але краще її робити звичайно ж в Берліні та й взагалі, рейси в столицю - найбільш затребувані автобуси в Німеччину. Найдешевший квиток на автобус в Кассель з Берліна - 18,90 євро за п'ять з невеликим годин в дорозі. Для Німеччини це не дорого. Здійснюють перевезення автобуси-лоукости Flixbus, квитки на які є на сайті. З Дортмунда в Кассель автобус їде всього дві години і коштує близько 12 євро. Тому якщо вас не влаштовує ціна на прямий автобус у Кассель, перевірте вартість квитків на автобуси в Берлін. Можливо, з пересадкою буде їхати вигідніше. Дістатися з Ганновера можна взагалі від 8 євро за рейс в дві з половиною години. Стільки ж за часом їде автобус з Франкфурта і вартість майже така ж - 9 євро.

Також на сайті можна купити і забронювати квитки на автобуси: Брауншвейг, Бремен, Гамбург, Ганновер, Дессау, Дортмунд, Дрезден, Дуйсбург та Дюссельдорф. Квитки доступні онлайн, так що для покупки на автовокзал можна не їхати, що дуже зручно.

Пам'ятки Касселя

Вважається, що назва міста Кассель утворилося завдяки словосполученню "фортеця хаттів" (давнє німецьке плем'я). Так що місто історичне і якщо у вас є можливість і бажання сюди заїхати або зробити пересадку - не варто упускати.

Відомий Кассель тим, що саме тут жили брати Грімм на початку дев'ятнадцятого століття і тут же зібрали колекцію з німецьких казок. І тільки тому варто відвідати Кассель.

Серцем Касселя є площа Фрідріха - одна з найбільших у Німеччині. Найцікавіша будівля - будівля в стилі класицизму Фрідеріціанум - перший європейський загальнодоступний музей. Тут же на пагорбі розташувався Палац Вильгельмсхеэ - всередині картинна галерея старих майстрів. Символ міста - статуя Геркулеса. Обов'язково прогуляйтеся по найпрекраснішій алеї перед статуєю.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!