Автобус Київ - Ульм

Ульм – це мальовниче німецьке місто, куди є прямі рейси з України. Ціна квитка на автобус Київ - Ульм - від 1575 грн. на прямий автобус. Замовити квиток Київ - Ульм: придбати та забронювати можна на сайті. Місця відправлення з Києва:

  • автостанція "Київ";
  • автостанція "Дачна".

Маршрути автобусів, що дозволяють придбати квиток в Ульм з Києва:

  • Київ - Франкфурт;
  • Київ - Штутгарт;
  • Запоріжжя - Хайльбронн;
  • Херсон - Херне.

Також подорож Київ - Ульм можна побудувати через Львів: замовити квиток на потяг до Львова, а потім пересісти на автобус Львів - Ульм. Інша справа, що ціна така ж - 1575 грн. Так що особливої вигоди від пересадки конкретно у Львові немає.

Можна придумати і інші комбінації рейсів на шляху з України до Німеччини. Благо квитків на автобуси в Ульм продається достатньою, щоб обрати відповідний рейс і доїхати недорого і з комфортом.

Можна замовити квитки на автобуси в Берлін за низькими цінами і на різні маршрути в тому числі прямі і з пересадками. Купити їх досить легко - як і всі інші, завдяки зручній системі пошуку і бронювання сайт користується популярністю у мережевих покупців, адже не потрібно їхати на автовокзал - все можна зробити онлайн. Найчастіше пасажири на сайті купують квитки на такі рейси як Київ - Берлін або Львів - Берлін. Ще частіше замовляють квитки Варшава - Берлін або Прага - Берлін. Але це залежить від ситуації. Ви можете вибрати різні квитки на автобуси до Німеччини.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!