Автобус в Карлсруе

Карлсруе - місто недалеко від кордону Німеччини і Франції. Найближчі великі німецькі міста - Мангейм і Штутгарт, а з французької сторони - Страсбург. Недалеко від Карлсруе перебуває відомий курорт Баден-Баден. Настільки близько, що міста ділять на двох один аеропорт. Близькість до великих промислових центрів і двох кордонів, а також чудових пам'яток і водного курорту роблять Карлсруе відмінним місцем для зупинки чи мети подорожі. Автобуси ж допоможуть заощадити.

Звичайно, Карлсруе гідний відвідування не в останню чергу завдяки палацам і замкам, що тут не тільки збереглися, не зачеплені війною, але і використовуються на благо жителів.

Головні визначні пам'ятки Карлсруе:

 • Палац Карлсруе;
 • Палац Готтесауэ - зараз там розташувалася вища школа музики;
 • Палац принца Макса - зараз там музей і бібліотека;
 • Палац Великого герцога - з розташованим в ньому Верховним судом;
 • Замок Карлсбург
 • руїни фортеці на горі Turmberg.

Квитки на автобуси в Карлсруе

Ціни квитків на автобуси з України, Росії та Білорусі:

Купити і забронювати автобусні квитки Київ - Карлсруе, Львів - Карлсруе, Вінниця - Карлсруе можна на сайті.

Якщо в наявності напрямків не виявилося - шукайте варіанти з пересадками, а також можна звернутися на автовокзал - можливо, деякі перевізники не підключені до онлайн-системі. Бронь на сайті безкоштовна і тримається 24 години. Після цього квитки знову з'являються у продажу.

Міжнародні автобуси по Європі:

 • Страсбург- Карлсруе - від 5,25 євро;
 • Париж - Карлсруе - від 23 євро;
 • Цюріх - Карлсруе - від 15,75 євро;
 • Варшава - Карлсруе - від 46 євро;
 • Прага - Карлсруе - від 28 євро з пересадкою в Мюнхені.

З російського міста Калінінград в Карлсруе можна доїхати з пересадкою в Польщі (Варшаві, наприклад).

Квитки на автобуси в Карлсруе з України

Звичайно, квитками з Києва та Львова справа не обмежується. З України також є рейси в Карлсруе з міст: Запоріжжя, Дніпро (Дніпропетровськ), Харків, Житомир, Рівне, Херсон, Одеса, Вінниця, Тернопіль, Умань, Миколаїв, Хмельницький. Тарифи ви можете перевірити на сайті по всіх потрібних напрямках.

Автобуси з Німеччини і в Німеччину

Внутрішнє сполучення також розвинене. Окрім аеропорту та швидкісних поїздів Deutsche Bahn можна також придбати квитки на автобуси, які часто є найдешевшим, але не менш комфортним варіантом. На нашому сайті є в продажу квитки на автобуси Штутгарт - Карлсруе (від 5,25 євро і їхати близько години або менше) і Мюнхен - Карлсруе (від 11,55 євро і десь 4-5 годин в дорозі).

Крім цього, ви можете і бронювати квитки на інші автобуси в Німеччину. Дуже часто звертають увагу на рейси в: Берлін, Нюрнберг, Франкфурт-на-Майні, Мюнстер, Магдебург, Бремен, Ганновер, Гамбург, Дюссельдорф та інші.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!