Автобус Вінниця - Карлсруе

З Вінниці до Карслруе є прямий рейс автобуса. Ціна квитка на автобус Вінниця - Карлсруе - 3011 грн. Маршрут автобуса, що дозволяє доїхати з Вінниці до німецького міста Карлсруе: Херсон - Фрайбург.

Ланцюжок міст по маршруту: Херсон - Миколаїв - Одеса - Умань - Вінниця - Хмельницький - Тернопіль - Львів - Карлсруе - Растатт - Страсбург - Оффенбург - Фрайбург.

Замовити квиток ви можете на сайті, вибравши відповідний рейс, адже автобуси є кілька разів на тиждень. Альтернативою також може бути поїздка автобусом до Німеччини з пересадкою. На сайті ви можете підшукати для себе інші вигідні рейси в Німеччину, наприклад, автобуси в Берлін: Київ-Берлін, Львів-Берлін, Одеса - Берлін. У Карлсруе: Київ-Карлсруе, Львів-Карлсруе, Вінниця-Карлсруе.

Автобуси в Карлсруе з пересадкою

Також з Вінниці ви можете доїхати в Карлсруе з пересадкою у:

Давайте розглянемо найбільш очевидні варіанти поїздки автобусом в Карлсруе з пересадкою.

Найменш питань викликає пересадка на рейс у Львові. Ви можете доїхати до Львова з Вінниці поїздом або автобусом, а далі сісти на прямий автобус Львів - Карлсруе. До речі, через Львів можна побудувати і маршрут автобуса Київ - Карлсруе, незважаючи на наявність прямого рейсу.

Ще варіант - поїздка через одне з польських міст (Краків, Катовіце, Вроцлав та інші):

  1. Квиток на автобус Вінниця - Краків;
  2. Автобус Краків - Карлсруе - від 51 євро.

За такою ж схемою ви можете побудувати маршрут з будь-якого іншого міста. Наприклад з Вроцлава поїздка в Карлсруе обійдеться в 45 євро. А з Перемишля - 52 євро.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!