Автобус Київ - Карлсруе

На сайті можна замовити квиток з Києва до Карлсруе. Ціна квитка Київ - Карлсруе - від 3011 грн. Буває, що влітку з'являються рейси дешевше в два рази (від 1600 грн), але це потрібно відстежувати окремо. Автобуси відправляються з Центрального автовокзалу. Хоча перевірте в системі, можливо на момент вашого інтересу будуть підключені нові, більш вигідні рейси в Карлсруе.

Перевізники постійно змінюють умови і тарифи в залежності від своїх потреб, так що уточнюйте вартість окремо в системі.

Замовити квиток можна онлайн. Вкажіть, який рейс Вас цікавить, заповніть дані про пасажира, зробіть оплату і перевірте електронну пошту. На автовокзал їхати не обов'язково - все можна зробити онлайн.

Автобуси в Карлсруе з пересадкою

Ви завжди можете побудувати маршрут з пересадкою у Львові, в одному з міст Польщі або в самій Німеччині.

Поїздка Київ - Карлсруе через Львів:

  1. Квиток на автобус або поїзд Київ - Львів;
  2. Квиток на автобус Львів - Карлсруе - від 2500 грн.

Також пересадку можна зробити в Польщі:

  • ціна квитка з Перемишля в Карлсруе - 52 євро;
  • вартість автобусного квитка з Кракова в Карлсруе - 51 євро;
  • проїзд Вроцлав - Карлсруе - від 45 євро.

Також не варто забувати, що пересадку можна зробити в самій Німеччині. Карлсруе - місто у самого французького кордону, недалеко від Штутгарта, Нюрнберга і Франкфурта, що дозволяє зробити пересадку і в цих містах.

Також на сайті продаються інші квитки на автобуси до Німеччини. Найпопулярніші - автобуси в Берлін: Київ-Берлін, Львів-Берлін, Одеса - Берлін. Уточнюйте вартість в системі. У Карлсруе: Київ-Карлсруе, Львів-Карлсруе, Вінниця-Карлсруе.

Також недалеко знаходитися аеропорт, так що можна придбати авіаквитки в Німеччину, що цілком можливо буде не сильно відрізняться за ціною. Врахуйте, що місце відправлення рейсів - столиця, так що саме звідси летіти зручніше за все. Перевірити наявність відповідних квитків на літаки з Києва ви можете на сайті.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!