Автобус Одеса - Берлін

З Одеси до Берліна можна замовити квитки на прямі автобуси, незважаючи на значну відстань. Ціна квитка на прямий автобус Одеса - Берлін - від 1600 грн.

Можна сказати, що навіть від пересадки, що в Києві, що у Львові, що в Варшаві пасажири за вартістю квитків нічого не виграють - різниця буде невелика, враховуючи, що до інших транспортних вузлів в напрямку Берліна також потрібно дістатися і автобусом це буде не так дешево, як, скажімо, потягом по Україні. Якщо вас цікавить порядок цифр, то квиток на автобус Київ - Берлін коштує від 1470 грн., а проїзд автобусом Львів - Берлін обійдеться від 1350 грн. А ось прямого квитка на рейс Харків - Берлін купити не вийде, оскільки напрямок передбачає пересадку.

  • Маршрути автобусів у Берлін з Одеси:
  • Херсон - Оснабрюк;
  • Мелітополь - Кельн (північ);
  • ХЕРСОН - БОНН;
  • Херсон-Кобленц (Берліна2)- Херсон.

Найдешевший квиток на автобус на рейс Херсон - Оснабрюк.

Маршрут прямування автобусів Одеса - Берлін по території України практично однакова у всіх рейсів. Різницю становлять дні відправлення і час. Якщо автобус прямує з Херсона, то по дорозі в Одесу він проїжджає і Миколаїв. Після зупинки в Одесі на Центральному автовокзалі, автостанції Привоз або на привокзальній площі їде на північ до Умані, потім Вінницю, Хмельницький, Тернопіль та Львів.

Частина рейсів дозволяє висадку пасажирів в Польщі, але як правило це заборонено ліцензією, так що узгоджені зупинки починаються на території Німеччини. Перед зупинкою в Берліні, автобус може зупиниться в деяких німецьких містах, таких як Котбус або Дрезден - все залежить від перевізника і конкретного рейсу. Як видно по маршрутам - Берлін - далеко не кінцева цих рейсів, так що автобуси з Одеси також дозволяють доїхати в Гамбург, Бремен, Остабрюк, Магдебург, Шверін, Білефельд, Мюнстер, Дортмунд, Ессен, Дюссельдорф, Кельн, Бонн та інші німецькі населені пункти . Іншими словами, якщо з Берліна Вам потрібно буде продовжити подорож по Німеччині, можна купити квиток на прямий автобус до Німеччини, або ж пересісти на потяг по Німеччині.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!