Автобус в Бремен

Бремен відомий казкою про Бременських Музикантів, а ще - це чудова локація для чудового дня в Німеччині. Символ міста - піраміда тварини: віслюк, собака, кіт і півень - головні дійові особи казки. З визначних пам'яток можна назвати кафедральний собор святого Петра, а також цікаву особливість пропонує спеціальний люк, дозволяє почути Бременських Музикантів, якщо кинути туди монетку. Вашим дітям дуже сподобається. Навіть якщо їм уже далеко за 70 :)

У Бремен зручно добиратися на автобусі. Є рейси з України:

  • автобус Київ - Бремен, ціна квитка - від 1585 грн. на одному із самих недорогих рейсів Україна - Німеччина, а точніше Херсон - Бонн;
  • автобус Львів - Бремен, ціна квитка - від 1260 грн.

Також ви можете замовити квитки з інших міст Європи:

  • автобус Москва - Бремен - близько 120 євро;
  • автобус Мінськ - Бремен - близько 99 євро;
  • автобус Амстердам - Бремен - від 33 євро.

Доїхати з Калінінграда в Бремен можна з пересадкою у Варшаві. Тобто, скачала купіть квиток на автобус в Варшаву, а потім звідти в Бремен. Місцем пересадки також може послужити Познань або один з міст Прибалтики, Кануас, наприклад. Квиток на автобус Варшава - Бремен має вартість від 54 євро. Як бачите, вартість досить висока, тому має сенс купувати квитки на прямі автобуси з великих транспортних вузлів України, без пересадки у Варшаві, оскільки заощадити, купивши квиток на автобус Київ-Варшава та автобус Львів-Варшава з пересадкою на автобус в Бремен не вийде. Хоча, до системи кожен день підключають нові рейси і нових перевізників, тому перевіряти інформацію все ж варто.

Всередині Німеччини також можна замовити квиток на автобус і це часто дешевше, ніж більш популярні залізничні квитки. Відносно недалеко від Бремена знаходяться Гамбург, Ганновер і Оснабрюк.

Проїзд на автобусі в Гамбург з Бремена і назад коштує зовсім недорого! Автобус в Берлін з Бремена і в зворотному напрямку обійдеться не так дешево ,звичайно ж. Але тут справа більше у відстані.

  • автобус з Берліна обійдеться від 17 євро безпосередньо і від 11 з пересадкою.
  • автобус з Гамбурга стоїть від 5 євро.
  • автобус з Ганновера - від 5,75 EUR.
  • автобус з Оснабрюк - від 7,35 євро.

Також на сайті ви зможете відшукати інші рейси в Бремен з різних німецьких міст. Купити і забронювати квитки на внутрішні автобуси з Німеччини, на міжнародні автобуси в Німеччину можна на сайті! Бронь буде недовгою, зате безкоштовною.

Резервація для більшості рейсів тривати 24 години, якщо до відправлення залишилося більше 48 годин, але перевірити кожен випадок все ж не зайве. При виборі рейсу звертайте увагу на дату і час, а також автовокзал відправлення. Особливо це важливо, якщо ви плануєте подорож з пересадкою.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!