Автобус Вроцлав - Франкфурт-на-Майні

Вроцлав - Франкфурт-на-Майні - цікавий рейс автобусу. Польща та Німеччина - країни сусідки і тому між ними досить багато міжнародних рейсів, в тому числі з Вроцлава до Франкфурта. Ціна проїзду на автобусі Вроцлав - Франкфурт-на-Майні - від 178 злотих (PLN) за квиток. В євро мінімальна вартість квитка - 43 євро за 9-10 годин в дорозі в залежності від конкретного рейсу. Автовокзал відправлення: Tymczasowy Dw. Autobusowy przy ul. Joannitów 13. Придбати та забронювати автобусні квитки легко онлайн.

Також на сайті можна знайти і інші рейси в Німеччину, а також квитки на автобуси в Франкфурт-на-Майні. З затребуваних можна назвати прямі рейси Київ - Франкфурт і Львів - Франкфурт. Дуже часто купують квитки на автобуси в Берлін, наприклад, Київ - Берлін або Львів - Берлін. З Берліна потягом можна доїхати в будь-який інший німецький місто і це буде досить дешево, якщо купувати ж / д квитки по Німеччині заздалегідь.

Інші автобусні компанії з Вроцлава в Франкфурт-на-Майні

Інформація про інші автобусні компанії-лоукост в регіоні, які здійснюють перевезення з Вроцлава в Франкфурт-на-Майні:

  • flixbus (німецькі автобуси-лоукост) - можна купити квиток від 33 євро, а решта стоять стільки ж. В дорозі 11-12 годин.
  • polskibus (польські бюджетні автобуси) - прямого сполучення немає.

Так що якщо вам з якихось причин не підходить квиток від фліксбас, потрібно брати квитки по 178 злотих або 43 євро на сайті.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!