Автобус в Інгольштадт

Інгольштадт - німецьке місто, недалеко від Мюнхена по дорозі в Нюрнберг, через яке проїжджають багато міжнародних автобусів в Німеччину, в тому числі з Києва, Запоріжжя та Херсона, що дозволяє придбати квиток на прямий автобус з Одеси і Дніпра. Також через Інгольштадт їдуть у Мюнхен багато автобусів з Польщі.

Пиво в Інгольштадт не менш прекрасне, ніж у Мюнхені. Крім того Інгольштадт - одне з найкрасивіших міст Німеччини. Весь історичний центр Інгольштадта - пішохідна зона, так що ви зможете вдосталь насолодитися прекрасною архітектурою без суєти і автомобільного шуму. Хоча без автомобілів Інгольштадт не можна собі уявити - адже тут знаходиться головний офіс компанії Ауді, що робить місто одним з німецьких центрів автомобілебудування. До речі, музей Audi тут також є. Любителі історії зможуть відвідати інші численні музеї, в тому числі і той, що розташований в Новому Замку.

Ціна квитків на автобуси в Інгольштадт:

  • автобус Київ - Інгольштадт - від 1575 грн;
  • автобус Львів - Інгольштадт - від 1550 грн.

Купити квитки на міжнародні автобуси в Німеччину з України можна на сайті. Найбільше затребуваний автобус в Берлін. Причому багато українців перебувають у пошуку дешевих квитків на автобуси Київ - Берлін та Львів - Берлін, щоб побудувати свою подальшу поїздку по Німеччині на внутрішньому німецькому транспорті. На сайті можливо забронювати рейси в Ерфурт або Байройт.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!