Автобус в Мюнстер

Мюнстер – це місто в Німеччині між Дюсельдорфом та Оснабрюком, так що всі автобуси між цими двома містами роблять в Мюнстері зупинку. Також це місто можна назвати студентським, оскільки тут розташований один з найбільших університетів країни.

Основним місцем роботи в Мюнстері є Вестфальський університет ім. Вільгельма. Можна сказати, що цей навчальний заклад є основою економіки міста. Головний корпус вузу перебуває в Мюнстерському палаці. Крім цього в місті є багато інших історичних будівель, чого можна було очікувати від поселення, заснованого ще Карлом Великим.

Забронювати або купити квиток на автобус можна на сайті. Забудьте про поїздки на автовокзал. Зробити вибір серед всіх рейсів і перевізників без спеціальних поїздок в касу і черг - привілей сучасного світу! На сайті діє зручна система пошуку на мобільних пристроях, так що ви можете сміливо відшукати свій рейс хоч з супермаркету, хоч з іншого автобуса, хоч з ліжка! Просто введіть напрямки і дату і перед вами з'являться всі рейси, разом з повною інформацією, починаючи від ціни, закінчуючи повним маршрутом і умовами повернення квитків.

З визначних пам'яток крім більш 20-ти історичних церков є ще близько 30-ти музеїв. В цілому п'ять мільйонів туристів відвідують Мюнстер щорічно.

Як дістатися в Мюнстер

Дістатися в Мюнстер ви можете на автобусі і на літаку. Є також варіанти проїзду на потягу, але вони передбачають декілька пересадок. Краще вже обирати комбінацію авіаперельоту з автобусом.

З України в це німецьке місто є прямі автобуси. З Києва в Мюнстер можна доїхати на автобусі за 2525 грн на рейсі Київ-Дортмунд. Це досить тривала подорож - цілих 29 годин. Поїздку скрашує доступ в Інтернет прямо в салоні, чай і комфортні крісла. Мінімальна ціна квитка на автобус Львів - Мюнстер - від 1470 грн на рейс Мелітополь-Кельн. В цьому випадку пасажир проведе в дорозі менше доби. На цей рейс діти, пенсіонери і студенти мають знижки від 10% від вартості.

Прямого автобуса Москва - Мюнстер на сайті на момент перевірки не було, зате є рейси з Росії в сусідні міста. Є рейс Москва - Оснабрюк от115 євро. Це дозволяє прибути до найближчого міста і доїхати на місце на внутрішніх автобусах або поїздах. Також на сайті можна купити квиток Дюссельдорф - Мюнстер, що також відкриває можливість доїхати в Мюнстер. Ці ж рейси проїжджають через Мінськ, так що за цією ж схемою ви можете купити квитки з Білорусі.

Інші міжнародні автобуси в Мюнстер:

  • автобус Амстердам - Мюнстер - від 15,75 євро за 4 години в дорозі;
  • автобус Париж - Мюнстер - від 30,45 євро;
  • автобус Брюссель - Мюнстер - від 24 євро за прямий рейс і від 18 з пересадкою в Кельні.

Також на сайті можна купити квитки на інші автобуси до Німеччини, безпосередньо або з пересадками, в такі населені пункти: Хоф, Магдебург, Лейпциг, Кельн, Гамбург і звичайно ж до столиці - Берлін.

Авіаквитки в Мюнстер

Авіаквитки в Мюнстер також можна відшукати на сайті. Якщо ви не летите з Канарських островів або з інших європейських курортів влітку, то швидше за все ваш переліт буде включати пересадку в Франкфурт-на-Майні, Штутгарті та Мюнхені - оскільки саме з цих міст є прямі перельоти в Міжнародний аеропорт Мюнстер / Оснабрюк, що перебувати між ними поряд з населеним пунктом Гревен. Або ж купуєте авіаквитки не в Мюнстер, а в більш велике місто на зразок Дортмунда або Ганновера.

Автобуси по Німеччині

Оскільки Мюнстер фактично не перебуває на основних транспортних шляхах в Німеччині, внутрішнє повідомлення для міста має вкрай важливе значення.

Ціни на внутрішні автобуси по Німеччині:

  • автобусний рейс Дюссельдорф - Мюнстер - від 9,45 євро;
  • Гамбург - Мюнстер - від 14,07 євро;
  • Ульм - Мюнстер;
  • Ганновер - Мюнстер;
  • Фрайбург - Мюнстер.

Якщо ви не знайшли якогось рейсу на автобус - шукайте квиток на потяг. Вони дорожчі, але більш поширені в Німеччині. На сайті є інформація як шукати ж / д квитки по Німеччині від компанії Deutsche Bahn.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!