Автобус в Регенсбург

Регенсбург – це неймовірно красиве місто в Німеччині в місці злиття річок Реген та Дунай, недалеко від кордону з Чехією та Австрією, а також німецьких міст Мюнхен та Нюрнберг.

З України в Регенсбург є прямі автобуси. Ціна квитків на автобус в Регенсбург:

Купуйте квитки на автобуси Київ - Регенсбург та на інші рейси з України та Європи на сайті.

З Праги в Регенсбург можна дістатися на автобусі за 11 євро і три години. На місці ви знайдете квитки ще дешевше. З Відня квиток на автобус коштує 21 євро. Список популярних рейсів наведено нижче:

  • автобус Плзень - Регенсбург - від 7 євро;
  • автобус Прага - Регенсбург - від 11 євро;
  • автобус Відень - Регенсбург - від 21 євро;
  • автобус Цюріх - Регенсбург - від 31 євро.

Здійснити подорож до Німеччини автобусом просто, адже немає нічого цікавішого, ніж доїхати на автобусі. Це не швидко, зате пізнавально. Недорогі автобусні квитки в Німеччину з України, Польщі, Чехії, Білорусі, Росії та інших країн Європи можна виявити в системі сайту, якщо у вас є доступ в інтернет. А значить - поїздка на автовокзал за квитками скасовується і ласкаво просимо в нове інформаційне тисячоліття!

Автобусний квиток Мюнхен - Регенсбург буде коштувати 3,90 євро.

При бажанні відвідувачі сайту можуть придбати та забронювати автобусні рейси в будь-який час доби з будь-якої точки світу. Причому, як очевидні рейси, на кшталт Київ - Берлін або Львів - Берлін, так і в більш дрібні міста по Німеччині (не лише в Берлін) і всій Європі. У тому числі в німецькі населені пункти: Бонн, Ерфурт, Ульм, Інгольштадт, Мангейм, Трір.

Пам'ятки міста Регенсбург

Регенсбург – це середньовічний місто на півночі від Альп (природно до бомбежок у Другій Світовій війни таких міст було більше). Історичних будівель, що охороняються державою тут понад 1500!

Найцікавіші пам'ятки:

Регенсбурзький собор, який почали будувати в 1275 році і закінчили в 1634 році, Кам'яний міст (Steinernen Brücke), побудований 1135-1146 рр., Римські фортифікації Кастра Регіна Церква св. Якоба або «Шотландська церква»

Стара парафіяльна церква св. Ульріха, церква Обермюнстер (Obermünster), церква абатства св. Еммерама (St. Emmeram), побудована в XIII столітті, «Орлина Аптека» (Adler-Apotheke), Золота Вежа, заїжджий двір «У Золотого Хреста», Неоготична вілла короля Баварії, Домініканська церква Св. Бласіуса, Церква Іоанна Хрестителя, Церква Покрови Пресвятої Богородиці.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!