Автобус Київ - Мюнхен

З Києва до Мюнхена є кілька прямих і досить недорогих рейсів. Ціна квитка на автобус Київ - Мюнхен - від 1680 грн. В дорозі пасажири пробудуть більше доби.

Маршрути автобусів з Києва до Мюнхена:

  • рейс Запоріжжя - Хайльбронн;
  • автобус Київ - Франкфурт;
  • автобус Київ - Штутгарт;
  • рейс Запоріжжя - Фрайбург.

Ви можете запланувати пересадку у Львові, але істотно на проїзді не заощадите, оскільки квитки на автобуси Київ - Мюнхен дуже дешеві, з огляду на відстань. Майже стільки ж коштує рейс з Кракова, наприклад.

Автобус в Мюнхен

На сайті можна знайти інші автобуси в Мюнхен, як на прямі рейси, так і з пересадкою: Харків - Мюнхен або Львів - Мюнхен. Уточнити деталі покупки квитків на автобуси в Німеччину можна через систему - там завжди актуальна вартість квитків і наявність місць. Завдяки широкому вибору напрямків, пасажири самі зможуть спланувати автобусну поїзду в Мюнхен, в тому числі і з пересадками в Польщі, Україні, Німеччині.

Наприклад, ви можете купити або забронювати квиток на автобус до Берліна, а потім на місцевому транспорті організувати переїзд до Мюнхена:

Але квиток на прямий рейс буде все-таки вигідніше фінансово. У будь-якому випадку, вирішувати як їхати може тільки сам пасажир і для нього є широкі можливості з планування подорожей і покупки квитків!

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!